| valentinamarinamary a întrebat:

La ce varsta e normal sa incepi viata sexuala si sa ai un copil?

Răspuns Câştigător
| 3Cata3 a răspuns:

16...si copii mai incolo cand tiai facut ceva viitor pe al 26-28ani

5 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Dupa casatorie.
Fiindcă plata păcatului este moartea,
Romani 6:23

http://www.gotquestions.org/sex-before-marriage.html

| NebOonaТьKa a răspuns:

Pe la 17 18 ani viata sexuala...dar un copil pe la 22, sau mai sus, atunci cind iti cere sufletu

| nik14 a răspuns:

De la varsta de 18 ani, atunci organele sexuale sunt dezvoltate complet.
Funda?

| Cl4x a răspuns:

Cand simti tu ca esti pregatita si cand ai situatia financiara posibila de ati ingriji copilul asa cum trebuie.

| psiho a răspuns:

16 ani si copilul cand o sa ai cu ce sa l intretii. Funda?