| lulululu a întrebat:

Credeti ca baietii pot iubii cu adverat si fetele slabe? straight face am avut ocazia sa vad studente mai slabe ca mine si care au niste iubiti extraordinari.si binenteles nu pentru cur si tate straight face am doar 15 ani.deci am tot timpul sa ma dezvolt si sa ma ingras. dar vad attea fete in jurul meu -grase- cu tate si cur mare si care toate vai doamne au "iubit" [eu inteleg ca este cu ea pentru forme] dar totusi ma simt complexata thinking multi mi-au zis ca am corp de fotomofe /imi place cum arat dar tot ma consider slaba :-s si 5 kg ar fi idealelove struck dar nu s epun oricat as incerca confused mentionez ca fac si sport 2 ore pe zi' si totusi laa 1, 68 doar 48 kg;-ss e aiuea? plizz cum sa scap de cei care zic ca sunt slba sau cum s anul mai dau atentie baietilor care se uita dor dupa tate si funduri ^^ dau funda love struck

Răspuns Câştigător
| Fatacuochicaprui a răspuns:

Buna, eu sunt exact in situatsia ta, am incercat sa fac orice ca sa ma ingrash, insa mi-am dat seama ca nu e nevoie de asta, important e sa te placi uh, sa fii uh insatsi, iar astfel ati vei gasi un prieten, eu am exact aceleashi marimi ca tine, sh mi-am dat seama ca sunt baieti care nu iubesc dora sanii sh fundul, anul trecut exact asa gandeam si eu... oare o sa ma iubesc candva. iar acum nu stiu pe care baieti sa-i aleg.blushing... bafta si nu mai lua in seama toti rautacioshi care fac misto din orice, iar cand vezi pe altu ca se uita la sanii/fundul unei fete gandeste-te ca poate peste 1 an vei fi de 100 de ori mai buna ca ele in timp ce fetele mai plinutse care cica st bune acum vor fi exagerat de grase. in fine parerea mea, sper ca ti-am fost de ajutor >:d< fundita?
big grin

8 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Eu zic sa mai lucrezi la modul de exprimare, si in legatura cu ce ai spus tu, un baiat nu iubeste o fata pentru ca are "cur si tate" sau e grasa, o iubeste pentru cum gandeste, cum se comporta, cat de ingrijita este. Baietii care pun accent pe aspectul fizic privesc acea persoana ca pe un obiect sexual.

pa, pa.

| Dominicc a răspuns:

Nu m-ar deranja. mi-ar place oricum, cred. Pentru ca daca o sa fie ce imi doresc eu nu mai conteaza. si oricum. Unele femei se sch dupa sarcina. Unele se ingrasha. Atunci ce mai fac barbatii lor? ca nu toti or sa aiba bani sa o trimita sa faca tot felul de sedinte

| Derye a răspuns:

Dragutza, prea jalnici ne crezi. Crezi ca toti baietii se uita dupa sani si fund? Daca da, nasol de tine, ca traiesti intr'o irealitate. Cocalarii/distrusii/ratatii care nu vor ajunge altceva decat sofer pe RATB cauta fete frumoase cu forme generoase cu care sa se laude, dar bineinteles, mai exista si baieti seriosi care nu se uita numa' la cur/tate si pe acei baieti trebuie sa ii gasesti.
D:

| alone a răspuns:

Sti eu am 18 ani 1, 70 si 48 d kg si iubitu meu ma iubestea asea cum st da cred ca conteaza formele dar nu intodeauna, daca cineva t iubeste cu adevarat t iubeste pentru cea c esti nu pentru curu si tatele tale bine dezvoltate, si in legatura cu baieti care vb nu le mai da atentie st obsedatilaughing si nu stiu saaprecieze o femeie pentru cea c e! app d multe ori un baiat se uita la una bine dezvoltata ca ar vrea si el sa-i faca ceva nu neaparat pentru ca ar vrea o rel serioasa cu ea!

| Any_2443 a răspuns:

Si eu am 1; 70 si 49 de kg
Nu am prieten dar am multi admiratori
Primesc frecvent oferte de la diverse firme de modeling
Si eu imi doream sa ma ingras dar nu reusesc orice as face.Acum imi doresc doar sa devin mai inalta

| Anonim_5618 a răspuns:

Eu am 1 70 si 54 kg. si ma cam consider grasuta. dar si mie mi se spune ca "vai ioana asta o sa ajunga model" laughing))

| ea_5657 a răspuns:

La 15ani nu te-ai dezvoltat:O eu sut dezvoltata la 12:Ograv! cand te indargostesty de indragostesti de sanai si fese? sa fim serioase! si fete alea daca au fund si tate si sun grase nu inteleg cum arata?/la tine ce inseamna ca esti gras? da la 1, 68 ar trebuie sa fi cu vreo 10 kg mai grasacel putin! 1, 68 si 48 kg nu slaba ff slaba te sufa vantu e esti rahitica! eu am 1. 50 si 45 kg! si cat despre baiety eu imi dau seamanma usor desi unu se unta la asta si la bani am patit-o! speri sa iti dai saeama

| dddd_8517 a răspuns:

Sincer, stiu cum e sa fii slabalaughing. Gandeste-te putin cate fete se chinuie sa slabeasca (sali, diete)...
Stai linistita, nu aspectul fizic este problema. Ca sa-ti gasesti o persoana care sa tina cu adevarat la tine, modul in care arati nu este cel mai important criteriu dupa care te-ar alege.
Fiecare persoana are gusturile ei, de asta unii te vad slaba, altii perfectabig grin, asa ca sunt convinsa ca-ti vei gasi pe cineva care te va aprecia, si nu doar fizic ci si psihic (pentru ca este mult mai important):*.