| DannaDD a întrebat:

Bună,am şi eu o problemă..De ceva timp sunt complexată.
Am picioarele foarte slabe şi pe lângă asta nu mă îngraş deloc, oricât aş mânca.
Am început să iau şi vitamine dar nimic.
Nişte sfaturi ca să am picioarele putin mai grase?batting eyelashes
Mulţumesc
-Dau fundă-

Răspuns Câştigător
| pactcudiavolita a răspuns:

Si eu sunt exact la fel! Singurul sfat ce ti-l pot da e sa te duci la sala, sa pui masa musculara, iar daca depui mai mult efort organismu iti va cere mai multa mancare. Multa bafta, si nu trebuie sa te lasi complexata sau sa te descurajezi, gandeste-te ca sunt o gramada de fete care ar da orice sa aiba picioarele slabe. Te pup si sper sa treci peste acest complex

| DannaDD explică (pentru pactcudiavolita):

Mulţumesc big hug o să ţin cont de sfat :* Pwp

2 răspunsuri:
| Genessis a răspuns:

Pai ajuta foarte mult conditia fizica.Incearca sa mananci mai multa mancare bogata in calorii, fructe, legume si sa bei multa apa.Dar pe langa astea cel mai important lucru este sa renunti la stres pentru ca nu este bun.Te-ai gandit ca poate din cauza stresului nu te poti ingrasa?
Sper ca te-am ajutat.Bafta!