| croissant a întrebat:

Credeti ca daca am 25 de ani si nu sunt maritata si sunt single, sunt o cauza pierduta?

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Încă ești tânără, ai timp să îți găsești pe cineva.

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E normal. multi oameni mor fara sa aiba familie. 25 e varsta ideala de intocmit copil dar nu merita casatoria mai bine stai cu unu faci copil si traiti asa. E firesc in zilele astea multi procedeaza asa numai in Romania au fixu ala de nunta

| Clarity a răspuns:

Dacă esti fericita și faci ce îți dorești ai tot ce ai nevoie, dacă nu, caută și fa ceva ce îți place. Viața asta nu ii făcută Numa sa ai un partener, un partener ii o alegere, viața ii făcută sa fie trăită, sa călătorești, sa înveți, sa cunosti oameni noi. Gândește-te la tot ce ai, societatea încearcă sa ne spună ce avem nevoie și când avem nevoie, dar adevaru ii ca avem o viața și noi decidem cum ne trăim prezentu.

| darrio2007 a răspuns:

Acum nu. Dar este posibil sa fii, daca vei astepta toata viata barbatul perfect.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Altii au 50 de ani si nu s au casatorit niciodata, de ăia ce sa mai zice m.

| RAY a răspuns:

Nu,multi urmeaza turma doar, tu traieste viata sa fie pe placul tau nu a altora, citeste avatarul meu e plin de ințelepciune

| mihai69 a răspuns:

Pentru unii, da; pentru alții - încă n-ai fost găsită.

| OldSoul a răspuns:

Nu, nu esti.

| cristimihailov a răspuns:

Pentru unii da, pentru unii nu. Intrebarea este: pentru tine esti?

| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu esti o cauza pierduta, dar ar fi bine sa ai pe cineva cu care sa poti discuta mai mult decat cu un prieten.

| Crackman a răspuns:

Nu cred...

| CleanHeart a răspuns:

Cand o sa ai 40 atunci sa.ti pui problema asta, acum esti tanara si trebuie sa te concetrezi pe altele, pe o cariera, sa te dezvolti tu ca persoana, iubirea si maritisul vin pe urma o sa vezi.

| Paul754880338 a răspuns:

...pana cand vei fi gasita, sau pana vei gasi pe cine trebuie sa cauti, asta nu inseamna nicidecum o cauza pierduta. Pesimismul nu de va calauzi in directia buna!

| Mogiojojo a răspuns:

Daca vrei sa fi single nu esti o cauza pierduta pentru ca asta vrei, iar daca nu asta vrei da-i follow lui CWRO laughing

| SoareDaniel a răspuns:

Poate ne-ai face si noua un bine astora loviti de soarta, ce anume asteapta o fata de la un barbat care culmea a apucat-o 25 de ani nemaritata, dar te rugam sa fii sincera cu noi. Nu isi au rostul replici de genul, nu am gasit persoana potrivita sau nu am avut ocazii ca la fete in ziua de azi motivul asta nu merge oricat ai incerca.

| AEWPenta a răspuns:

Nu,se mai intampla ca anumite persoane sa nu isi gaseasca perechea decat la momentul potrivit sau nu...
Eu unul sunt singur de multi ani si ma gandesc daca sa imi mai fac sau nu o relatie

| Alexandru_Darius_1996 a răspuns:

Da-mi numarul tau de telefon si o sa aflam impreuna

| CWRO a răspuns:

Crezi ca ai vrea sa vorbim? Da.mi follow la @probets01 pentru inceput? vorbim acolo

| Nobody97 a răspuns:

Da, ești mult prea bătrână, nu te mai ia nimeni