| anonim_4396 a întrebat:

Virgina la 28 de ani. Credeti ca se mai poate rezolva ceva? Ar mai fi o speranta? Sau sunt o cauza pierduta?

25 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

E mai rau daca iti pierzi virginitatea cu o persoana nepotrivita.

| Brizbriz a răspuns:

Site-uri de matrimoniale

| LordCristobal a răspuns:

Pai de ce sa fii o cauza pierduta? Mulți geniali ai istoriei au fost virgini și asta nu i-a tras în jos deloc. Uite, Nikola Tesla a fost virgin și a fost un mare inventator.
Chiar e de apreciat decizia ta de a nu te culca cu oricine.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Și normal ca exista speranța. Niciodată sa nu pleci pe idei preconcepute ca totul e pierdut.
Ai grija de tine, ieși în lume, ridica-ti încrederea și stima de sine ca nimeni nu o sa se uite la o "epava" din punctul asta de vedere ( da, noi bărbații vedem și simțim chestiile astea ).
Gândul este cea mai puternica arma și dacă gândești negativist doar lucruri rele o sa se întâmple în viata ta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred că ar trebui sa ne cunoaștemhee hee Eu ador virginele big grin
Nop, nu ești o cauză pierdută, cei care te-au pierdut sunt o cauza pierdută nu tu happy

| VoidEternal a răspuns (pentru anonim_4396):

Dude, very creepy...

| anonim_4396 explică (pentru VoidEternal):

Le ador in sensul că aș vrea să îmi găsesc o iubita virgina nu de alea găleată de la 17 ani! Fata nici nu mă baga in seama laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt cu moralul la pamant deja. La 20 si ceva de ani mai aveam sperante, ca inca eram tanara. Acum aproape de 30...nu se compara 30 cu 20. Nu vreau sa mor virgina, dar mi-e scarba sa ma culc asa, cu oricine.

| gogugogugogu a răspuns (pentru anonim_4396):

Un motiv sau niste motive trebuie sa existe. Si nu trebuie sa te culci cu oricine, ci cu unul care iti place, daca exista un asemenea barbat atunci poti incerca sa-i spui in fata ca nu mai vrei sa fii virgina, sunt sigur ca va accepta, chiar daca e casatorit sau intr-o alta relatie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te descuraja deloc.Pe fiecare creanga se aseaza o vrabiuta.Doar incearca sa cunosti oameni.Nu e deloc o pacoste virginitatea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu trollezi? Întrebi cum să te obișnuiești cu ideea de a o face cu cineva? Încerci cât mai mult să avansezi spre acel punct, dacă acesta este obiectivul tău. Mai bei și tu ceva tărie, alcool și va fi totul mai frumos.
Sunt destule fete de meserie care nu au început de plăcere, caută-le pe acelea(pentru sfaturi) în altă parte că pe acest site nu cred că prea sunt.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De ce ma tot intrebati daca trollez sau vorbesc la misto?! DA, e adevarat, am ajuns in situatia asta sa fiu asa la varsta asta! Si?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

"am ajuns in situatia asta sa fiu asa" așa cum? Eu nu văd problema.
"Credeti ca se mai poate rezolva ceva?" Dacă te duci la un psiholog pentru că nici măcar nu știi care e problema. Nici nu știm dacă tu faci ceva în acest sens.
"Ar mai fi o speranta?" Pentru ce? Depinde doar de tine.
"Sau sunt o cauza pierduta?" Asta nu are sens.
"E adevărat" că nu știi ce vrei. Dacă te frustrează că mai ești virgină, se rezolvă cu rețele de matrimoniale.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e nimic rău în asta, ba chiar e de admirat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rox,iubire mica, nu vrei sa ne cunoaștem? kiss Ce face virginuca mea e bine?hee hee

| DovleacTurbat a răspuns:

Cauză pierdută?
Ești mândrie națională, felicitări happy

| MrAM a răspuns:

Pai si din ce motiv mai esti virgina la 28?

| NonZarek a răspuns:

Mai ai șanse, in viata nu exista un time-line definit pe care toți trebuie sa îl respecte sau sa îl urmeze. Când te simți pregătită și mai important, cu persoana pe care o consideri, o vei face și gata, nu e capăt de lume ca esti virgina, ba chiar e de admirat, înseamnă că nu ți ai găsit persoana potrivita și nu ai vrut sa te culci cu oricine cum fac majoritatea Pana ramelor disperate.

| gogugogugogu a răspuns:

In ce sens? Sexual? Da, de ce nu? Ce sau cine te impiedica?

| Denly a răspuns:

Virgina am inteles, dar macar prieten sa iti faci ca sex gasesti, e de ajuns sa ceri.

| Anonimalex6996 a răspuns:

Bună. Cred ca vorbești asa la mișto. Virginitatea este un lucru frumos și dacă la aceasta vârstă ești înseamnă că nu ai găsit persoana lângă care sa te simți bine cu adevărat

| anonim_4396 explică (pentru Anonimalex6996):

De ce sa vorbesc la misto?

| Anonimalex6996 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti-am spus, virginitatea este un lucru frumos si special. Nu trebuie sa te desconsideri pentru faptul ca ești la o vârstă mai mare, toate au un început.

| shookdazed a răspuns:

Te inteleg si eu am 29 ani si sunt baiat insa nu imi mai bat capul fiindca stiu ca nici o femeie nu ma vrea asa, deci mi-am luat gandul m-am axat pe munca si casa atat, incearca si tu sa faci la fel din pacate in ziua de azi din pacate cel putin la barbati sunt ratati daca nu au facut-o pana la 20 ani cel putin.
Eu unul am vrut insa mereu cand voiam sa fac sex eram batjocorit si luat la misto incat am renuntat si am zis asta e.

| AndreiNrcs a răspuns:

Încă te-ai câștigat, fii fericită că nu ești pierdută rolling on the floor)