| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca dupa o luna jumate (timp in care m-a tratat cu indiferenta) prietenul meu mai vrea sa ne impacam? Am vorbit 5 minute la telefon si mi-a spus ca "vorbim", nespunandu-mi clar da sau nu daca vrea sa incercam sa continuam relatia.

1 răspuns:
| Crimeea a răspuns:

Nu inteleg de ce stati voi la cheremul baietilor,nu uitati '"traieste clipa,timpul nu asteapta pe nimeni",timpul e pretios si voi stati dupa x si y,nuuu,mergeti mai departe, iar raspunsul meu e ca nu te mai vrea,nu mai spera,mergi mai departe,exista cineva si pentru tine,nu-l mai baga tu in seama,fii tare, nu te merita, bafta