| EvaTramell a întrebat:

Dupa cum am mai postat o intrebare prietenul meu va lucra pe taxi si vom avea mai putin timp sa ne vedem. Nu ne-am vazut de o saptamana ca asa a fost. Eu am fost la munca si el a avut treaba si una alta. Ieri am vorbit si am discutat toata treaba cu vazutul. L-am intrebat ca ce e de facut sa continuam relatia chiar daca ne vedem putin mai rar sau sa punem capat. El a zis ca vrea sa continuam la fel vreau si eu. Ma voi obisnui cu gandul ca nu o sa il mai vad atata dar daca ne sunam si vorbim mie imi este bine. Ce credeti? Merita sa fiu cu el? Imi place de el si tin la el desi avem doar 2 saptamanii. Eu ma atasez foarte repede din moment ce vorbim in fiecare zi. Ajutati-ma cu niste sfaturi. Multumesc :*

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Esti posesiva aveti 2 sapt doar lasa-l sa respire

| neutrino a răspuns:

Frumoasa si interesanta relatie, care tine de doua saptamani, dar in ultima saptamana nu v-ati vazut ( voi cand va pupati?). Merita sa fii cu el.

| SkyPilot a răspuns:

Nu iti poti schimba programul astfel incat sa va vedeti? Ca doar nu lucreaza 24x7.
Daca amandoi doriti sa continuati si va simtiti bine impreuna, veti gasi un mod de a rezolva orice dificultate.

| Alcyon a răspuns:

Cred ca e prea devreme sa te agiti. Doua saptamani e o nimica toata. Ia lucrurile asa cum vin. Daca merge, e bine, nu merge, iarasi bine.

| Lavii007 a răspuns:

Avand in vedere ca sunteti la inceput eu zic ca e ok sa va vedeti cat mai des. Daca acum nu aveti timp de voi nu veti putea "cladi" o relatie serioasa si de durata

| EvaTramell explică:

Pai eu lucrez de la.7 la.3 si ma gandesc ca el nu va lucra in fiecare zi. Sper sa ne putem vedea cand e liber. Eu cunoscut un cuplu care baiatul e sofer de taxi si tot au timp sa se vada. Sunt curioasa sa vad ce va fi. Imi place de el si nu as renunta asa usor... sad

| EvaTramell explică:

Pai stiu ca e cam repede desi sunt 2 saptamanii. Dar deja a trecut o saptamana in care nu ne-am vazut. Sunt curioasa sa vad azi ce va zice. Daca mi scrie ca pana acum nu mi-a scris ca doarme ca aseara la 3 fara mi-a dat mesaj ca a fost plecat si atunci a ajuns acasa. Oricum m-a chemat cu el la nunta in 26 iunie. E doar cununia si m-a chemat cu el. Sunt curioasa sa vad imi mai zice ceva...

| EvaTramell explică:

Pai ne-am vazut miercurea trecuta si de atunci nu...sad. A fost plecat am avut si eu treaba. Stau in doua... as lupta dar parca...

| EvaTramell explică:

Stiu. Dar el vrea sa fie cu mine... dar ii rau sad

| Lucitu a răspuns:

Buna, pai daca amandoi va conformati cu ideea ca nu va vedeti prea des, e ok, daca tensiunea e prea mare si nu mai puteti rezista deja e o problema.Atata timp cand va simtiti bine impreuna si vorbitul la telefon va este suficient, atunci nu vad care e problema.