| coty18 a întrebat:

Credeti ca e logic k fetele sa faca sex oral?

Răspuns Câştigător
| janynefeaver a răspuns:

Daca sunt si ele de acord si le place, da. Dar, daca o fac doar ca sa ii faca pe plac partenerului sau sau sunt obligate, nu este logic.

10 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Nu

| Ecea a răspuns:

Intrebarea ta este gresit formulata.
Sexul nu are nevoie de logica,este o necesitate.
Sexul oral este ceva normal, toata lumea il practica, nu este nimic absurd sau rusinos in asta.

| sandra2012 a răspuns:

Tot ce e bun ori e imoral, ori e ilegal ori ingrasalaughing

| coty18 explică (pentru sandra2012):

Buna da-mi si mie id tau ca sa vbim mai multe chesti de genu pe mess sau fblaughing

| mikilooooooooo a răspuns:

Nu mi se pare ilogic, este cat e poate de normal inseamna ca si noi ar trebui sa numai ne facem nevoile tinand'o in mana sau alte lucruri de gen pentru ca de punem pana pe capu pruncului si-l mangaiem. apa spala totul mai putin prostia si imaturitatea din capul unora.
@Pink_7539 raspunsul tau e absurd

| Shnitzy1324 a răspuns:

Nu.Pentru ca maine poimane acea "fata" va fi mama si isi va saruta pruncul.

| AdinaCrissa a răspuns (pentru Shnitzy1324):

De acord cu tine total!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.dar organizat.adica fata sa stea in genunchi si golanii sa-i dea m.e.la rand fiecare.iar tatal fetei sa tina randul in ordine.sa nu se intre in fata.din cand in cand sa anunte; stati la rand ca marfa este. daca se termina, mai aducem.

| coty18 explică:

Tristan gandesti k mine frate dar, prea dar prea visatorlaughing

| woow a răspuns:

Aii face asa ceva cu femeia ce iti saruta copii... euu nuuu