| herns a întrebat:

Fetele astea intelectuale de pe aici au si ele fantezii perverse, gen sa blow si ele sau lick, din astea? Credeti ca mai exista femei care nu au facut si nu or sa faca oral?

6 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Sigur există dar sunt o specie pe cale de dispariție.

| Goete a răspuns (pentru mastadont):

Exista si nu sunt pe cale de disparitie

| mastadont a răspuns (pentru Goete):

Nu știu ce să zic, din experiența mea, și nu am umblat cu puține, și aventuri și relații, doar o asemenea femeie am întâlnit, de-aia ziceam că sunt cam pe cale de dispariție.

| Goete a răspuns (pentru mastadont):

Daca cauti printre virgine, sunt multe, care nu au facut si nici nu vor? Alta chestie e ca mai tarziu vor vrea.
Si nu sunt pe cale de disparitie, ca cresc altele.

Vorbind mai serios, sunt, normal, unele, carora le e greata si nu vor

| mastadont a răspuns (pentru Goete):

Mda, poate printre virgine așa e, nu m-au pasionat nici-o dată virginele, prea mult de muncă cu ele până să ajungi la sex. Am avut și de-astea însă doar vreo 3. Cea de care vorbeam era virgină.

| Invictusman a răspuns:

Fiecare fata face ce ii place, plăcerea fiecărei fete e subiectiva, la unele le place blowjobul la altele mai puțin sau deloc, în schimb au alte fantezii, sau sa li se facă lor oral de către partener.
Mie de exemplu îmi place sa fac oral unei fete decât sa mi se faca mie.