| lazio9 a întrebat:

Credeti ca femeilor le place sexual oral? adica" sa faca playback"? am citit undeva ca NU...adevarat?

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Pai acum depinde. Cele care sunt obisnuite normal ca adora sa faca acest lucru, iar altele o fac probabil din obligatie, sau ca sa isi faca partenerul fericit, sau ca sa vada cum e.

| Mao a răspuns:

Nu, si nu mai generalizati. Sunt unele care pentru voi, baietii, se prefac ca le plac. Lucruri facute din dragoste, doar ca sa nu va piarda, pentru ca unii (UNII) puneti conditii, evident!
Numai bine! :]

| BooBU a răspuns:

Ba da este adevarat.Majoritatea femeilor sunt dispuse sa faca astfel de lucruri chiar altele.Acum depinde de la fiecare femeie in parte.Si oricum au si ele demnitatea lor. Unelelaughing. Dar lor le place tot ce e mai "dirty"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E adevarat... tu cum crezi ca mi-am facut prietena?