| neahhh a întrebat:

Credeti ca e ok daca imi incep viata sexuala la 15 ani?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-o ok, ca la 15 ani esti inca micut.
Dar este perfect ok, sa incepi sa-ti cunosti corpul, sa te masturbezi, sa faci un sport ca sa ajuti la cresterea si dezvoltarea sanatoasa si armonioasa.
Viata sexuala se incepe dupa 17-18 ani, cand ai discrenamant si stii ce faci, putand sa-ti iei si responsabilitati, pentru faptele tale.

| SilentRain a răspuns:

Nu

| alina2k18 a răspuns:

Da, perfectwinking

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Perfect!

| HazelEyes77 a răspuns:

Cam devreme din punctul meu de vedere dar daca te simti pregatit/a fizic si psihic pentru acest pas nimeni nu te impiedica s o faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Nu e ok, din moment ce intrebi asta

| HaneloreOlga9 a răspuns:

Nu, nu esti pregatit psihic.

| Savina23 a răspuns:

Nu e bine.

| Andreea23r a răspuns:

Dacă tu te simți gata, este ok. Oricum o să o faci probabil și cu și fără acordul nostru happy