| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca este ciudat sa te indragostesti de un baiat ce il vezi doar la tv si nu l-ai vazut niciodata fata in fata ? Ce ar trebui facut in acest caz ?

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Imposibil nu e,dar cel mai plauzibil este ca respectivul a castigat inca un fan,in persoana ta.
Ca sa intelegi ce-ti spun,ar trebui sa realizezi cate femei pe pamantul asta nici nu indraznesc sa respire cand il vad pe Brad Pitt la televizor,de exemplu!
Le place sau sunt indragostite de el,cert e ca sunt toate constiente ca nu vor ajunge niciodata la el,in concluzie,se declara si ele fani Brad Pitt!happy
Asa ca, nici tu nu poti spune ca te-ai indragostit, poti spune ca esti fan al respectivului...

| IMC90 a răspuns:

Schimba canalul

| nicolestyles a răspuns:

Si eu il vad mereu pe Zayn Malik, Harry Stiles si toata ziua ascult 1D si imi plac la nebunie dar asta nu inseama ca m-am indragostit de ei.
Ce simti tu pentru "bunaciunile" care le da la tv nu-i dragoste iti place doar aspectul fizic.Te sfatuiesc sa-ti gasesti un baiat pe care sa-l vezi in realitate, sa-i cunosti defectele si calitatile chatterbox. Succes!happy

| drhotzu a răspuns:

Sincer... cam da. asta daca esti cu adevarat indragostita.

| Nostradamuss a răspuns:

Schimbi postul

| unavaible a răspuns:

In mod sigur nu esti indragostita, iti place doar fizicul lui. Ca sa te indragostesti trebuie in primul rand sa cunosti persoana respectiva. Eu zic ca ar trebui sa-ti cauti pe cineva in viata reala. Baftawinking

| crazydeejay a răspuns:

Pai incepi sa pupi ecranul tv-ului,daca vezi ca i se scoala si se uita in ochii tai si zambeste, ai dat de noroc, daca nu du-te si te impusca laughing