| FURNICA a întrebat:

Sunt baiat, ok?, acum sa nu ma credeti un ciudatcrying

Răspuns Câştigător
| Reew a răspuns:

O. o Nu cred ca, cunosc un baiat caru-ia sa-i fi trecut prin cap sa-si zica furnica pe un numit site so bravo.Nu esti un ciudat si oricum bine ca ne-ai spus ca esti baiatwinking.

24 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

@anad:asa cum zici tu, ar trebui sa-si zica @FURNICA_Boy!

| anad a răspuns:

Daca vrei ca lumea sa nu spuna ca esti fata, mai pune ceva langa numele acesta sa sune a baiat, ca nu toata lumea citeste si tine minte ce spui tu acum!

| Zenithf a răspuns:

Trebuia sa-ti spui FURNICOIU, sa ne dam seama ca esti baiat. big grin
Si acum, serios, ce conteaza? Important este ce simti tu despre tine nu ce cred altii, care la urma urmei nici nu te cunosc in rl.

| Sconcsiş a răspuns:

Poftim?

| Sin a răspuns:

Esti baiat, ok si ce vrei sa-ti facem?

| rosto a răspuns:

Iar eu sunt fata. so what?

| piktor a răspuns:

Esti baiat? credeam ca esti supa la plic
bravo ma Baiatulelaughing

| luiza a răspuns:

La cate am vazut si citit pe aici nu avem motiv sa te credem ciudat, sunt altii chiar cu mintea pe bigudiuri care sunt ciudati rau...

| Doddel a răspuns:

Pai esti ciudat frate, ce ai? "Sunt baiat, ok?, acum sa nu ma credeti un ciudat crying" inainte ai pus intrebarea ce credem ca esti f sau b
doamne ce ne intereseaza la toate intrebarile astea la care raspund primesc stupid pentru ca unii sunt prea pro... si se simt

| death a răspuns:

Felicitări! Bine ai venit în club. Să ne inviţi când bei prima ta bere, când tragi prima ta râgâială şi când înjuri pentru prima oară.

| RaR a răspuns:

La ce intrebari ai pus trebuie sa fii fata poate vrei sa fii gay

| AidaAmaranta a răspuns:

Bine ca nu zici ca esti transexsualstraight face

| timiHash a răspuns:

Ciudatule laughing

| Vero1996 a răspuns:

Si daca esti baiat ce? Intrebarea asta e pusa la misto?

| FURNICA explică:

angry, daca va dati seama, eu am pusi intrebarile acelea ca sa va ofer funditzeangry

| madvideo a răspuns:

Astai intrebare?

| Kitteny a răspuns:

Chiar nu ama interesa daca esti baiat, fata, extraterestru, sirena sau dragon or varcolac!

| boooooring a răspuns:

Si care e problema ca esti baiat laughing)rolling on the floor

| Flinn a răspuns:

Si ce? de prea multe ori?

| ambutisare a răspuns:

Esti un ciudat. big grin

| Pumpkin_3521 a răspuns:

Si cine iti contesta masculinitatea?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing neinteresanttongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

raised eyebrows Intrebarea asta nu are raspuns, mai gandeste'te daca nu esti altcevawinking
Pa-pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da? atunci te intreb ceva. ce e mai mica si mai mica decat, puta de furnica? daca esti baiat trebuie sa stii.ciudatule.