| deyutzzza a întrebat:

Vb cu un baiat de 1 an de zile neam vazut numai in poze si el imi zice ca ii ingragostit de mine si ca nu o sa mai poata iubi pe altcineva. Poti sa te indragostesti de o persoana daca o vezi numai in poze? Ce ar trebui sa fac sa nu ma mai iubeasca?

Răspuns Câştigător
| Love4ever.EU a răspuns:

Te poti indragosti,sau poti sa incepi sa ti la acea persoana! Dar se poate ca in ziua in care sa va intalniti sa nu mai simtiti acelasi lucru,nu e vorba de aspectul fizic ci de comportament fi felul de a fi! Prieteni cu care noi vb doar pe mess iar in realitate nu ne-am vazut niciodata, ne putem insela deoarece noi nu stim u aceasta persoana reactioneaza la nervi, cum este el de fapt.Cred ca intelegi ce vreau sa spun,a fost doar un exemplu! Din experienta mea,da te poti apropia de cineva pe mess si chiar sa ti la el, dar in momentul cand o sa va cunoasteti mai bine "face to face" si sa va intalniti de mai multe ori se poate ca lucrurile sa se schimbe, si sa iti dai seama ca tie chiar nu iti place acea persoana!

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Sa se poate indragosti happy si ca sa numai te placa numai ii trimite pzoe fi mai indiferenta cu el mai rece sau spune-i ca tuh nu simti nimic pentru el si sa isi gaseasca pe altceva

Răspuns utilizator avertizat
| Kruger2 a răspuns:

Eu mi-am cunoscut nevasta pe internet... Deci da. Daca vrei sa nu mai tineti legatura, nu mai vorbesti cu el si la revedere. Te va uita intr-un final.

| LeMad a răspuns:

laughing
niciodata!