| fxgfcghfgf a întrebat:

Credeți că este norrmal ca o femeie măritată să-i facă sex oral soțului ei? Iar ea să-și pupe copilul pe gură?

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Tu esti facut din sperma lui tatato de tie scarba? inseamna ca tie scarba de tine

| mihai69 a răspuns:

Da, atât timp cât ambii parteneri consimt la asta.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Doreste probabil sa-i transmita sentimentele simtite de la Big Daddy.

| Mada1920 a răspuns:

Oau ce intrebare si ce curiozitate. Mi se pare normal sa aiba absolut orice intimitati isi doresc dar nu sunt de acord cu pupatul pe gurita unui copil indiferent daca fac sex oral sau nu.

| StefanCosmin a răspuns (pentru Mada1920):

Daca e un copilas mic il pupi de drag, dar dupa oral la taica su sa il pupi mi se pare scarbos si fara bun simt

| Mada1920 a răspuns (pentru StefanCosmin):

Fiecare cu parerile lui. Inseamna ca ar trebui sa se dea o lege. Femeile maritate si cu, copii sa nu mai faca sex oral.

| StefanCosmin a răspuns (pentru Mada1920):

Nu o lege laughing am spus doar ca e scarbos, atata tot

| Mada1920 a răspuns (pentru StefanCosmin):

Bine.