| alexusfabio a întrebat:

De cate ori pe zi ar trebui sa faca o femeie SEX ORAL?

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Pana ii vine raurolling on the floor)

21 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

De 3 ori... dimineata ca sa-i dea viteza iubitului sa munceasca cu drag si spor. dupa masa de la 12.ca sa doarma bine la pranz.si seara inainte de culcare in loc de masaj.
Si eu ma declar cel mai fericit barbat din lumeeeeeeee...se ofera cinevahee hee?!?

nony
| nony a răspuns:

@Naya .intre mese nimic, ca nici pastilele nu se iau intre mese, dar sexul oral? Sau vroiai sa zici ¨intre fese¨hee hee.si nu m-am prins eu?

| Parintele a răspuns:

Dupa parerea ta probabil de tot atatea ori de cat te masturbezi tu.

auran
| auran a răspuns:

Pai daca nu o doare gura... cat are chef...

| yami a răspuns:

De cate ori i se aratalaughing. exista o regula? tongue poate fi si asta o modalitate sa o faci sa taca atunci cand n-ai chef s-o auzilaughing!

| Encore a răspuns:

Ce intrebari...
O femeie poate sa faca sex oral 15 ori pe zi, de 2 ori pe an, odata la 10 ani sau niciodata...
Deci nu exista o regula straight face

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu mai bine iti iei tu o papusa gonflabila? Ca aia nu trebuie' sa se duca la serviciu, sa gateasca, sa spele, sa calce...

| M.J. a răspuns:

Niciodata

| covexrobu a răspuns:

De cate ori vrea ea.

| byank a răspuns:

Intrebarea asta chiar m-a socat. bai oamenilor voi chiar nu stiti ce faceti dar totusi faceti. de cate ori au aman2 chef si este PENTRU AMANDOI confortabil... :-

| naya a răspuns:

Nony, deci la micul dejun, la pranz si dupa cina. intre mese nimic? sad

| naya a răspuns:

Nebunule laughing

| alin88 a răspuns:

rolling on the floor Tare rolling on the floor. Mai sunteti mai multi d-astia? rolling on the floor

| Amelia87 a răspuns:

Stupida intrebare [-x

| unomprintreoameni a răspuns:

De cate ori,, vrea" muschii ei si are cu ce...
La asa intrebare, asa raspuns... happy

| utilizator.tpu_7269 a răspuns:

Asta chiar ca e tare intrebarea. Da ce asta inseamna ca e ceva obligatoriu si ca nu poate sa treaca o zi fara ca o femeie sa fac sex oral.
Eu iti dau un sfat:gandeste de mai multe ori inainte sa pui o intrebare.
Pe bune e can aiurea sa intrebi asa ceva.

| fzcsm a răspuns:

De sasa ori!

| yonut088 a răspuns:

Non-stop in parc in tramvai in supermarket in biserica nu straight face

| DeXxa a răspuns:

Sase cai frumosi, maxim 2 happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie unul, mi-e scarba de sexul oral. Mai ales daca iti dai drumu' in gura ei

| elisheba a răspuns:

De acord cu M. J.
Niciodata.