| LittleDreamer a întrebat:

Credeti ca este posibil sa tii la o persoana un an de zile si sa o uiti intr-o saptamana?(fara sa fi fost impreuna). Mie mi se pare cam imposibil, deoarece daca ai tinut un an la acea persoana inseamna ca ai avut sentimente mai puternice pentru ea, nu?
Voi ce credeti? funditawinking

Răspuns Câştigător
| nicusor19 a răspuns:

Buna Deeutzahappy
Dupa parerea mea este posibilhappydar nu poti uita in totalitate, cine spune ca a tinut la o persoana un an si a uitat-o intr-o saptamana, nu stie ce spune sau nu vrea sa recunoasca adevarulhappy
parerea mea este, ca in viata orice este posibilhappy
" Viata e un paradox, noi creem limitele"happy

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mie mi se pare posibil. Fiindca de fapt ai inceput sa o uiti cu mult timp inainte, deoarece sentimentele nu-si gaseau expresie si implinire> la un moment dat, insa, iti dai seama.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Intr-o saptamana nu prea ai cum sa o uiti daca ai tinut cu adevarat la acea persoana. doar daca ai inceput o relatie cu altcineva si incepi sa ai sentimente pentru acea persoana si sa uiti de cealalta relatie... oricum pana la urma tot trebuie sa uiti pentru ca nu poti sa stai toata viata sa plangi dupa cinevawinking

| Pissy a răspuns:

Am fost cu un baiat 3 ani de zile.si nu am reusit sa il uit in 4 luni happy. deci nu ai cum sa uiti o persoana pe care o iubesti.sau poate doar sa zici ca l`ai uitat cand de fapt in sufletu` tau tot il iubesti.

| Ciresikaaa a răspuns:

Nu il poti uita asa repede...stiu cum e sad

| rosto a răspuns:

Da, se poate sa ti se taie. La un moment dat nu mai poti sa tii asa la o persoana... degeaba, si treci mai departe. Se poate intampla, de ce nu?

| chucky_8545 a răspuns:

Da, am patit-o si eu, da bine a fost vorba de jum. de an nu de un an.
Dar ai nevoie de ambitie, incurajari, si ce a mai fost la mine. faptul ca mi-a dat cateva indirecte din care reiesea ca nu vrea sa aiba de-a face cu mine.

| crazygirlyo a răspuns:

Daca ai iubit. o cu adevarat si te.ai implicat mult in aceasta relatie.sincer.cam greu. dar nu imposibil. desi cel mai posibil daca in viata respectivei persoane isi face apariatia o alta persoana.asta da cu singuranta face uitarea asta asa usoara! dar raniile. daca exista sad indiferent de situatie.trec greu. dar aici din nou depinde de fiecare persoana happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dabatting eyelashes
am tinut la un coleg mult de tot...si el a avut cateva sentimente... daa s-a razganditthinking
si mnah... a plans vreo doua nopti ca fraiera
si mi-a trecut cand a inceput vacanta(distractie alea alea m-a facut sa-l uit)
acum se uita la mine ceva in genu asta"smug"
da eu stiu sa zic si nutongue