| KamyKaze666 a întrebat:

Credeti ca este posibila o relatie intre o fata de 16 ani si un baiat de 14 ani?
Funda happy

Răspuns Câştigător
| XatomisX a răspuns:

Da este posibila dar sa nu va ganditi la sex pentru ca sunteti prea mici happy

| KamyKaze666 explică (pentru XatomisX):

Normal happy mai asteptam pana vine momentul potrivit (ani)
In fine ea nu este genul asta de fatahee hee

13 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Da cred ca este posibila o astfel de relatie atata timp cat voi va placeti reciproc si nu va pasa de ceea ce spun cei din jurwinking

| Criss003 a răspuns:

De ce nu ar fi? dragostea nu are varsta.
eu sunt clasa a8a si cea mai buna prietena a mea, o colega, sta cu un baiat de a6awinking

| XatomisX a răspuns (pentru Criss003):

Si intrtin si relatii sexuale nu straight face?

| Criss003 a răspuns (pentru XatomisX):

Nu stiu laughing treaba lor

Răspuns utilizator avertizat
| KamyKaze666 explică:

Sunt baiat :] si ea crede ca sunt destul de matur

| mada1820 a răspuns:

Da in dragoste totul este posibil, dragostea nu are varsta...

| Raduuuuuu a răspuns:

Daca vei suporta barfele da....Varsta nu conteaza dar sa ignori barfele si relatia ar mergewinking Doar o un baiat de 16 ani se poate cmb cu o fata de 14 ani e acceasi chestie doar ca sunt oleaca mai multe barfe dar sa le ignori. FUNDA?smugsmug? puppy dog eyes?

| oannaroman a răspuns:

Sigur ca poate merge happy dar tu fiind mai mare ca el s-ar putea sa te plcitisesti repede de el pentru ca nu stie atatea lucruri ca tine. Sau o sa se comporte prea copilaros si tie nu o sa iti convina. Oricum daca tu chiar ti la el, sa va tina! >big grin

| roxanagabriela a răspuns:

Pai dragostea nu are varsta, doar ca tu o sa fi putin mai matura ca el si veti avea pareri diferite, fiind si fata te maturizezi mai repede. sa fi iubita

| AlinAlinul a răspuns:

Chiar merge o relatie intr o fata de 16 ani si un baiat de 14 ani. Sper ca barfele ce vor iesi dupa aflarea relatiei voastre sa nu va dauneze. Sa nu luati in seama lumea care va comenta ca este diferenta de varsta intre voi. Iubiti-va mult:X

| MadySweet a răspuns:

Pai daa de ce nu daca va iubiti!