| iulika_7699 a întrebat:

Este posibila o relatie de amicitie intre un baiat si o fata?

12 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Doar daca fiecare are iubit sau iubita.

| dulshe a răspuns:

Sigur ca da! Am foarte multi amici!

| Ben. a răspuns:

Printre altele...

| greg a răspuns:

Da.Eu unu as putea avea astfel de relatii.

| madalina2727 a răspuns:

Sigur ca este posibil.eu de exemplu am un foarte bun amic cu care ma inteleg super ok si nu m-am gandit niciodata ca ar putea fi mai mult.am si un prieten, el la fel.chiar e nevoie de cel putin un amic pentru ca poate cu iubitul tau nu poti vb dsp anumite aspecte.in fine ideea e ca nu trebuie sa fiti neaparat impreuna. e o relatie mai speciala asta.

| urbanghost a răspuns:

Da, de ce nu? Doar daca tu nu vrei mai mult. smug

| yoanna73 a răspuns:

De ce nu?

| zu a răspuns:

De ce nu? nu e intotdeauna obligatoriu sa fie ceva mai mult

| justi a răspuns:

Sigur

| ursuletzdiana a răspuns:

Da desigur...de ce ar fi o problema? una e sa fii amic/amica si alta sa fii iubit/iubiita! e absolut OK!

| ktty a răspuns:

laughing)
ce intrebare. e logic [,] k da
cei my buni prieteni ai mei sunt baieti
kear daca n`avem am2 iubit/a

| bpr a răspuns:

Posibila numai in cazul cind nu se percep ca iubiti potentiali, nu simt atractie fizica si dependenta in plan afectiv...