| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca fetele din ziua de azi care "rezista" cate 2 3 ani ( daca nu mai mult ) fara sex, nu sunt atrase de iubiti lor? Daca toti ar arata ca ian somerhalder ar mai putea ele rezista atat laughing?

39 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Nu conteaza cum arata iubitul.
Probabil e o chestie de principii sau/si religie. Poate nu au suficienta incredere in partenerii lor sau acestia nu le-au dovedit ca le iubesc cu adevarat. Poate ca se tem ca o sa fie parasite dupa sau ca o sa ramana insarcinate dintr-un "accident".
Dupa cum vezi, niciuna dintre problemele enumerate de mine mai sus nu poate fi rezolvata cu un aspect fizic foarte placut.
Desigur, presupunem ca fata are ceva capacitati de gandire.

| anonim_4396 explică (pentru DeeaMarry):

Dupa tine, cum poate dovedi un baiat ca "iubeste cu adevarat "?

| DeeaMarry a răspuns (pentru anonim_4396):

Prin respect, fidelitate, sinceritate, intelegere, gesturi tandre. Fiind mereu alaturi de iubita atunci cand aceasta are nevoie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

A rezista fara sex e o chestie de control personal nu tine nici de era in care traim nici de nimic altceva

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Nici de aspectul partenerului? mi se pare cam ciudat. eu unu cred ( nu zic ca sunt sigur ) ca toti daca ar arata ca ian nu multe ar mai rezista ani si ani. cine stie si un baiat ar rezista ani si ani cu o fata care nu o place deloc (fizic ), dar daca arata de la medium in sus, deja mintea ii joaca feste laughing

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu in continuare cred ca abstinenta e doar o chestie de vointa personala si atat. Sunt atatea femei bune pe pamantul asta, da nu sar toti barbatii pe ele... ca na ne abtinem. La femei cred ca e si mai simplu

| KamaSutra a răspuns:

Ba da, sunt

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

Spui din experienta sau faci ca restul si dai cu presupusul?

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

Din exeperienta n-am cumSi da, dau cu presupusul big grin

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

Mai bine nu raspundeai

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Lasa copilu in pace pana nu iti da si tie nefolositor rolling on the floor

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Numa de ar fi copil laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Chiar trebuia sa comentezi? straight face

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Mai pedo lasa fata in pace laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru KamaSutra):

Da,da chiar trebuia.

| KamaSutra a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

rolling eyes
of, si cum adica ''numa de ar fi copil''?

| KodrutZ a răspuns:

Depinde si ce tata au fetele alea... been there, done that.

| RAY a răspuns:

E vorba de teama, dezamagire,frica, la o fata i este frica ca daca va face sex cu un baiat nepotrivit el asa va face si asta e adevarul majoritatea din noi suntem porci stam doar pentru sex atat le mintim, le facem sa ne iubeasca apoi next alta, fetele ce sa inteleaga din asta? cum mas simti eu daca as fi mereu dezamagita ca iubitul meu ma foloseste doar, poate eu as avea nevoie de un baiat bun si intelegator e el o vreme pana ajungem la sex, mai e si ciclu in perioada de ovulatie fetele sunt cam ca noi doar ca se pot controla mai bine

| sofisis a răspuns:

Te referi la cele virgine presupun.
E foarte usor sa traiesti cu lipsa a ceva ce nu stii cum e si ce inseamna.
Cred ca indiferent cu cine ar fi, ar fi la fel.
O data pentru ca femeile nu sunt stimulate vizual asa de usor si de tare ca barbatii. NoI daca vedem un barbat gol, nu ne udam instant. Noi asociem excitarea mai mult cu senzatii.
Ideea e ca nu conteaza foarte tare cum arata baiatul, conteaza cum stie sa o excite sa o faca sa isi doreasca sa faca sex.

| anonim_4396 explică (pentru sofisis):

Foarte folositor raspunsul tau.

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, stiu...tot ce fac eu este la superlativ si face viata pe aceasta planeta mai usoara si mai interesanta.

| anonim_4396 explică (pentru sofisis):

Nu eram sarcastic, daca asa ti s-a parut laughing

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, ba chiar am mai spus cuiva ca sunt mama Omida si le stiu pe toate tongue Problema e ca nu prea ma crede nimeni. Presupun ca asa s-au simtit toate marile genii ale lumii laughing

Stiu tu ca nu erai sarcastic. Azi am chef de caterinca happy

| anonim_4396 explică (pentru sofisis):

Lasa ca e bine. si eu am chef de cateva zile incontinuu, gandul de mers la mare ma binedispune ( pentru prima oara in viata cred ). deja mi-am luat ignore de la 5 persoane si am dat la 2 rolling on the floor. o sa mi se duca doru, asta e clar

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai si atunci?
Ca sa citez un mare clasic in viata ( Diego, tigrul din Ice Age) : DON'T SQUASH MY CREATIVITY!

| anonim_4396 explică (pentru sofisis):

laughing

| GheorgheGheorghiuDej a răspuns (pentru anonim_4396):

Woow.Mergi la mare, ti-ai luat ignore de la 5 persoane, ai dat la 2..esti cu adevarat foarte tare.Ai 12 ani, o relatie de 2 ani si iubita ta nu vrea sa faca sex cu tine?

| anonim_4396 explică (pentru GheorgheGheorghiuDej):

Mai hahalere, vezi-ti de prietena ta cu sifilis si nu te baga in seama cu mine.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Ian Somerhalder asta arata ca un homosexual.

| CristinaSNC a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Ba nuuu!

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru CristinaSNC):

Mai, nici a barbat adevarat nu arata.

| CristinaSNC a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

E parerea ta laughing

| syd2 a răspuns:

Ai dat intrebarea aceasta de parca ai facut fetele niste animale fara creier. Fiecare fata are caracter diferit, si ea alege cat va sta cu "iubitul".

| anonim_4396 explică (pentru syd2):

Animalele fara creier fac sex imediat, deci nu ai nimerit-o laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fetele rezista atat doar pentru ca nu au intalnit barbatul potrivit sau pentru ca sunt frigide si pentru ele nu exista barbatul potrivit. Atat.

Cand va pun sa le asteptati, in realitate, ele va asteapta pe voi. Va asteapta pana sunteti suficient de barbati incat sa le faceti sa va doreasca si sa le faceti sa se simta suficient de confortabil incat sa-si inceapa viata sexuala alaturi de voi. Nu voi le asteptati pe ele!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Interesant laughing

| CristinaSNC a răspuns:

Ian :3 pe bune? Nu il compara pe Ian cu restul laughing. O fata care vrea sa reziste, rezista si cu Ian langa ea, desi nu stiu daca exista o astfel de fata laughing

Răspuns utilizator avertizat