| Andrei666111 a întrebat:

Credeți că dacă practic freeruning (un fel de gimnastică mai periculoasa) Fetele o sa fie mai atrase de mine?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Doar cele care vad fațada, nu si caracterul. Dar, in cazul tău, e greu sa ma pronunt.

| OldSoul a răspuns:

De ce aveti impresia ca daca faceti ceva anume fetele o sa fie mai atrase de voi?
Da poate o sa pareti mai interesanti, dar de la a parea mai interesant, pana la a fi mai atragator e cale lunga.

La sfarit, degeaba ai atras o fata daca tu nu stii sa o pastrezi langa tine.

| Ineys a răspuns:

Se vor uda instant.

| alexalx1234 a răspuns:

N-are nici cea mai mică legătură. Muncește ca să faci bani să îți un BMW și o vilă luxoasă și ai să vezi cum vin fetele

| alexalx1234 a răspuns (pentru alexalx1234):

Să îți iei un BMW*

| Ghetu_Alex_1997 a răspuns:

Cu siguranță mai trebuie de cat sa le sari în fata sa le atragi atentia