| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca fetele ce nu au avut foarte multi iubiti sau chiar niciunul sunt ciudate?

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,cu siguranta nu,din contra,eu le admir pe acele fete, cu siguranta vor altceva de la viata[sa urmeze un liceu bun, sa faca o facultate buna si sa aiba un job bine platit], dupa care, isi pot face timp si pentru o relatie cu cineva.Pana la urma, cand esti adolescenta, nu gandesti foarte matur, ca sa spun asa, iar unii baieti incearca sa profite de acest lucru.Insa,daca esti o fata..la locul tau, nu faci altceva decat sa demonstrezi ca nu esti genul care azi sa umble cu unul, maine cu altul, si sa nu aibe alte asteptari de la viata, sau sa nu-si respecte propria persoana.Si,asa cum ti s-a mai spus, unii baieti considera ca fetele care nu au iubiti au o calitate in plus fata de cele carora degetele de la maini nu le ajung sa ii numere.Pa-pa!happy

4 răspunsuri:
| DiannaDia a răspuns:

Nu,poate nu au fost respectate indeajuns

| AlleSss a răspuns:

Heii!
Nu. Exista 2 variante :
1) Leplace sa-si bata joc de baieti si sa fie "libere", nu tinute de "manuta "
2) Nu au gasit inca "iubirea vietii "
Bafta!

| KristalPop a răspuns:

Nu.

| CrazzzyA a răspuns:

Nu, de ce ar fi? Unii baieti considera asta un lucru bun, o calitate.