| Pinhead28 a întrebat:

De ce fetele din ziua sunt atrase de "rromi",cocalari, etc?

Răspuns Câştigător
| XxKidaaDeeaXx a răspuns:

Eu sunt fata si pot spune ca nu m-ar atrage niciodata genu asta de baieti.Eu cred ca numai curvele si toate parasutele pot fi atrase de genu asta de baieti ce poti sa le faci daca le place viata.

6 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

O doamne. Eu sunt fată și nu sunt atrasă de așa ceva.
Probabil că lor le place să fie bătute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ăsta e un alt mister al vieţii. Cel puţin pentru mine, care nu reuşesc nici măcar în ziua de azi să identific vreo fată/femeie neagră la care să-mi placă aspectul fizic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca din seria banilor si pentru ca fite.

| only2k a răspuns:

Pai nu e logic?laughing Cei mai multin dintra aia au baniihappy si da le si bat, evident..Si nu toate sunt atrase de aia!

| Dy2000 a răspuns:

Pentru că sunt materialiste sau poate nu gandesc destul de rational, parerea mea.