| anonim_4396 a întrebat:

_______ Credeti ca in general cei care se tachineaza se iubesc? multumesc. pupici. aveti grije de voi _______

Răspuns Câştigător
| joy a răspuns:

Da, eu cred, dar asta la varsta adolescentei.Cand te maturizei, te comporti frumos si icnerci sa-i intrii in gratii persoanei iubite.

7 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Neaparat... vorba frantuzului...

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu intotdeauna!

eileen
| eileen a răspuns:

Pana la iubire mai ai, trebuie sa treci anumite faze. Te tachinezi prima oara, cand curtezi, cand esti indragostit, iubirea este deja daruire, este neconditionata.

April
| April a răspuns:

Chiar daca nu se iubesc inca, deocamdata se observa si nu-si sunt indiferenti unul altuia. Orice poate iesi de aici...

| BabyWL a răspuns:

Nu tot timpul trebuie sa te tachinezi. dar in viata unor indragostiti e cam imposibil sa nu fie macar cateva momente in care sa nu se tachineze.

| andrei_9142 a răspuns:

Cei care se tachineaza probabil nu se suporta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.