| aDEeLAa a întrebat:

Credeti ca in zilele noastre oamenii se mai casatoresc puri? Barbatii mai cauta tipe virgine sau cauta tipe experimentate pentru casatorie?

Răspuns Câştigător
| Captoresque a răspuns:

Nu cred că este un anume standard.

Da, sunt bărbați care caută tipe virgine pentru căsătorie pentru că și ei sunt virgini, dar din câte am observat marea majoritate a bărbaților nu caută "experimentate", ci caută femei apte de căsătorie, care pot fi mame iubitoare, și mai presus de toate caută egalitate într-o relație. Sexul nu are absolut nicio legătură.

Cel puțin asta observ că se întâmplă în societățile dezvoltate, și mă întristează faptul că în România idealurile sunt atât de deformate. Românii vor femei tinere dar proaste (că alea deștepte sunt un potențial pericol pentru ei, deci fug de ele mâncând pământul), care să fie "curve" în pat, și care să "arate bine" că altfel nu li se mai scoală (pardon).

De unde și serialul "Domnii preferă proastele".

9 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Da, inca se mai cauta asa ceva, dar rar. Avand in vedere ca lumea se casatoreste mai tarziu, multi prefera sa isi ia o nevasta care stie ce are de facut in pat, nu sa mai piarda timpul sa le invete.

| neutrino a răspuns:

Si din acest punct de vedere, barbatii sunt mai ipocriti: ei isi doresc o viata sexuala bogata inainte de casatorie, dar isi doresc ca fata aleasa sa fie virgina. De unde si de ce, numai ei stiu!

| Alcyon a răspuns:

Cei mai multi vor tipe experimentate, fiindca le este lene sa invete o fata ce sa faca in pat. Si pe urma, dupa ce se insoara, incep sa se planga ca "toate femeile sunt c...ve".

| Miky1 a răspuns (pentru Alcyon):

Femeile nu mai sunt dispuse sa invete; sexul nu mai e apreciat demult.

| Danysan a răspuns:

Cred ca esti acea fata pura puppy dog eyes.Cand ne intalnim? -am o surpriza pentru tine happy.

| Miky1 a răspuns:

Mai exista persoane ca tine, care pun intrebari de genul?

| aDEeLAa explică (pentru Miky1):

Dar ce are intrebarea?

| AlisPretty a răspuns:

Faorte rar. Unul din cei 2 sa fie pur si mai rar sa fie amandoi puri

| deea1155 a răspuns:

Isi doresc virigine experimentatehee hee