| pufuletzandreea a întrebat:

Credeti ca intr'o relatie conteaza varsta? prietenul meu e mai mic ca mine cu 4 ani big grinare ceva?

Răspuns Câştigător
| sweet_1875 a răspuns:

Dragostea n-are varsta, n-are lege, n-are pret

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu prea conteaza dar e bine sa nu depaseasca maximul-minimul de 3 ani, daca e mai mult se considera deja caz straniu. Cine e intreg la minte nu se baga pe fir cu o tipa care e mai mica cu 7 sau 12 ani.

| maradi3 a răspuns:

E prea mica diferenta ca sa-ti faci probleme! Totul e sa ganditit cat de cat la fel! Iar 5 ani,ar fi prea mare diferenta, asa ca, te inscrii!laughing

| Ecea a răspuns:

In principiu nu, dar daca tu ai 18 ani si prietenul 14 deja conteaza.
Desigur daca ai 24 si el 20, sau ceva de genul e ok.

| Piticutsss a răspuns:

Nu conteaza varsta. Dar stii acum depinde si ce mentalitate are :*

| TeIubesccc a răspuns:

N`ar trebui sa te afecteze sau intereseze ce spunem noi. Voi sa fiti sanatosi si sa va iubitihee hee

| bluebios a răspuns:

Nu in nici un caz nu conteaza, iar 4 ani mi se pare o diferenta foarte mica.

| WapSter a răspuns:

Pai daca tu ai 16 si el 12 conteaza laughing), daca are si el macar 16 ani si tu 20 atunci e bine.

| pufuletzandreea explică:

Eu am 24 si el 20big grin