| ChristianAthletikتايلور a întrebat:

Credeti ca varsta conteaza intr-o relatie?

Răspuns Câştigător
| Aηηy a răspuns:

Daca exista dragoste adevarata nu conteaza varsta. Mai penibil este atunci cand difweenta dintre cei 2 e mult prea mare. Nu mai are rost sa dau exemple laughing sau totusi sa dau : una de 12 cu unu de 18, 19, 20. Sau atunci cand baiatul e mai mic decat fata, nu conteaza cu cati ani da sa nu fie nici prea mic big grin

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Contează în cazul minorelor cât şi diferenţe extrem de mari, 15-20 de ani.
Pa, pa.

| Marii a răspuns:

Conteaza, dar mai putin. Dar sa ai 12 ani si sa fii cu unul de 25 (dau exemple din ce citesc in reviste) e ceva, nu? happy

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Da, sunt preocupari, interese si perceptii diferite in functie de varsta. Dar sunt si situatii deosebite, bineinteles.

| Butsilee a răspuns:

Foarte putin... Daca pui o copila de 16 ani pe langa un bosorog de 70 de ani rolling on the floor conteaza. Dar nu poti sa stai cu cineva mai mare decat tine, prea matur, are mai multe responsabilitati ca tine. Parerea meathinking
De exemplu intre mama si tata sunt diferenta 6 ani :-s

| silver19 a răspuns:

Conteaza uneori, nu poti sa stai cu una de 12 ani si tu sa ai 20... e penibil!

| notperfect a răspuns:

Nu! nu cred ...atunci cand exista iubire nu conteaza varsta big grin

| Dasey a răspuns:

Daca exista dragoste adevarata( nu interese ca la noi) varsta nu conteaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietenul meu e mai mare cu 17 ani decat mine...si ce?
am luptat mult sa fim impreuna, ne-am mutat din loc in loc,
va garantez ca daca ati sti povestea noastra nu ati mai spune ca e penibila.multe prietene au spus ca vor si ele sa traiasca o asa poveste de dragoste.ne iubim mult, j nimic nu conteaza pentru noi.