| Lemonstyle a întrebat:

Voi credeti ca, conteaza varsta intr-o relatie?

6 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

În ziua de azi chiar contează. Nu știu ce iubire ar putea fi dintre o fată de 13 ani și unul de 21 de ani, acum pe bune.
Despre ce iubire vorbim când tipul vrea doar s-o bage în pat pe aceea fetiță?

Vârsta contează într-o relație!

| ElenaSA a răspuns:

Conteaza diferenta de varsta: diferentele sunt legate de modul de a gandi, preocupari comune, prieteni. Cum ar fi o relatie a unei fete de 18 ani cu un domn de 50. Fata doreste sa iasa prin discoteca, sa se distreze, iar domnul ar putea avea preocupari mai casnice.

| Sociopat a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In GENERAL nu!
Depinde totusi despre ce VASTRA(diferente de vastre ) este vorba!

| Solitude15 a răspuns:

Virsta nu prea conteaza conteaza daca amindoi cit el atit si e sa se iubeasca dam cind spun ca nu conteaza mma refer la diferenta dintre 515 ani dar nu 30 50 de ani ca deja e prea exagerat si nu conteaza cum arata ci conteaza cum se comporta cu tine
funda

| Varsson a răspuns:

Nu conteaza. daca iubesti cu adevarat iubesti si un mos de 80 de ani.
dar sa nu fie nici diferenta de 40-50 de ani, nu e chiar ok, dar daca 2 persoane se iubesc cu adevarat si nu pentru bani de ce nu?