| tudortud45 a întrebat:

Credeti ca mai exista friendzone la fete care au varsta in jur de 20-21 de ani?

8 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Friendzone e doar o denumire, un termen recent folosit.
Varsta nu conteaza, ori ce fata/femeie poate sa te vada ca pe un potential iubit sau doar un simplu amic.

| RAY a răspuns:

Da,doar ca femeile au mai multe pretenti la aspectul fizic cand trec peste 35 de ani si mai multe pretenti materiale, ca le ticaie ceasul sa aiba o familie, asa ca se compromit cu barbati ai dotati dar cat de cat material ok, asta duce la stricarea speciei umane in timp

| Necunoscut112 a răspuns:

Ce relevanţă are vârsta?

| mont a răspuns:

Exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostia nu ține cont de vârstă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Friendzonul este doar o prostie, daca te simti acolo esti doar langa o "curva" care vrea doar atentie dar nimic mai mult, nu ai ce face decat sa pleci de langa ea.

| Bernardus a răspuns:

Nu exista, si punct. Friendzone e atunci cand unu' e incapabil sa accepte faptul ca a fost respins, si inca ramane pe langa tipa, ca un fel de catelus esuat.

| Mandreiv a răspuns:

Friendzone exista la orice varsta, frebuie sa iti dai seama daca iti convine o astfel de zona sau daca te chinuie si iti macina nervii dorindu-ti altceva.