| alexalx1234 a întrebat:

Mai exista fete in ziua de azi care sa nu te bage in friendzone?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles, cele care te plac mult, nu te vor baga niciodata in FZ

| Andreeush a răspuns:

Exista, trebuie sa le cauti.

| OldSoul a răspuns:

Fetele sunt bagate mult mai des in seama de baieti, daca ar fi sa nu-i bage pe nimeni in friendzone, fie ar trebui sa le dea seen tuturor, fie sa aiba zeci de relatii simultan.

| Plato a răspuns:

Daca o fata nu baga pe nimeni in "friendzone", inseamna ca are 50-60 de relatii. Sunt curios tu cum ai reactiona in fata zecilor de avansuri repetitive de pe net, le-ai accepta pe toate?

| Horus35 a răspuns:

Ce e așa rău la a avea un prieten/o prietenă?

| alexalx1234 explică (pentru Horus35):

Nu am spus ca e rau. Doar am intrebat daca mai exista fete care sa nu te bage in friendzone

| Nataliaa25 a răspuns:

Sa vezi cum e sa fii in friendzone ca si fata laughing Aia da distractie.

| Tristu234 a răspuns:

Fetele care vor o relatie cu tine!