| yoa23na a întrebat:

Credeti ca mai exista iubire fara interes, acel baiat care e fidel doar unei fete?

14 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

De ce sa nu mai existe? eu am am oferit tot, am lasat tot, prieteni, probleme personale sa am grija de ea, chiar si cand nu am avut ce sa ofer am gasit ceva, am luat de la mine sa ii dau ei, nici macar nu m-am uitat la alta fata pe strada, nici prin gand nu mi-o trecut alta fata si la final nici macar de o explicatie n-am avut parte.
Mai sunt destui baieti buni, dar ei se schimba dupa experiete urate, depinde cine are grija de ei.
Nu-ti fa griji, fericirea este pentru toata lumea(in afara de mine, eu o reneg), o sa gasesti pe cineva care o fie doar pentru tine.

| CristiB93 a răspuns:

Desigur, as fi fidel doar iubitei mele, dar nu o am nici pe aia.

| Doηηa a răspuns:

Nu știu, sper!

| RAY a răspuns:

Da fete care iubesc sincer exista?

| neutrino a răspuns:

Cred in iubire, dar nu in prostie!

| h3r a răspuns:

Da...dar nu pentru noi probabil.

| HueyFreeman a răspuns:

Exista fete care sa merite acea iubire fara interes?

| Xenya a răspuns:

Nu trebuie sa le punem eticheta si sa ii blamam pe toti, mai sunt si baieti asa cum trebuie sa fie!

| sensualus a răspuns:

Si ce are fidelitatea cu interesullaughing)?

| XBrunetteX a răspuns:

Nu toti isi dau interesul.
Depinde si de fata pe care baiatul o are langa el...Ea trebuie sa merite.
Da, exista baieti care iubesc sincer..sau cel putin asa prefer eu sa cred.

| beautifullie a răspuns:

Da, sunt sigura ca exista. undeva pitit bine

| jess179 a răspuns:

Mai sunt, dar putini.Trebuie sa stii sa-i recunosti.

| yoa23na explică:

Nu ti convine intrebarea, nu raspunde, nu te mai baga in seama!