| Mfxulds a întrebat:

Credeti ca o relatie in care fata are 15 ani iar baiatul 20 are un viitor? Prin viitor referindu`ma la o familia impreuna. Dupa parerea voastra, exista sanse?

Răspuns Câştigător
| LoveAgain a răspuns:

Nu ai de unde sa stii si asa sa presupui vorbesti degeaba. Nu te mai gandi la viitor ca ala nu vine din cer! Traieste prezentul ca de viitor are grija Al' de Sus. Bucura-te de relatie daca este una frumoasa si lasa lucrurile sa curga de la sine si daca va fi sa ajungeti la multi ani si sa hotarati sa intemeiati o familie foarte bine, dar nu sta sa te gandesti la viitor ca o sa realizezi ca pierzi prezentul stii cum. pierzi luna numarand stelele. Asa ca doar traieste clipa ca sa nu devina relatia de care te bucurai sa ramana relatia de care te bucuri!winking

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu prea imi vine sa cred dar au fost cazuri in care au ramas impreuna si au intemeiat o familie

| JasonMcCann a răspuns:

Între părinții mei sunt 10 ani diferență. Nu te grăbi de pe acum.
Oricum, după mine există șanse, mai ales dacă este și iubire.

| mimiwewem a răspuns:

Nu, nu cred.

| neutrino a răspuns:

Sunt sanse, dar nu acum ci atunci cand tu vei avea 25 de ani si vei fi si fecioara.

| Oana92 a răspuns:

Nimeni nu poate sa stie asta. Dar nu cred ca cineva de 15 ani sau de 20 de ani se gandeste deja la o familie, e prea devreme!

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Tu crezi ca viitorul si familia se bazeaza doar pe versta (diferenta de varsta)? Sunt o multime de factori care influenteaza posibilul viitor a unui cuplu. Sa fiu sincera nu cred ca el la 20 de ani vrea familie cu una de 15..cred ca doar ii impuie capul co prostii si ea naiva, incepe sa il creada.

| tlaura a răspuns:

Ar putea

| madalinamadu a răspuns:

Daca exista incredere, respect si in special iubire da, de ce nu... big grin