| max_4494 a întrebat:

Credeti ca puteti iubi doua persoane la fel, in acelasi timp?

Răspuns Câştigător
| tyana a răspuns:

Poti iubi o persoana cu adevarat iar de cealalta sa te simti atrasa(a) doar, indragostit(a)! Iubirea e un sentiment profund ce se dezvolta in timp.

11 răspunsuri:
| anonimaa a răspuns:

Sunt atatea femei care spun ca nu pot decide intre 2 barbati fiindca ii iubesc pe amandoi in mod egal... oare asa sa fie?thinking
mie nu mi s-a intamplat asa ceva si sincer nici nu prea cred.adica dintre 2 barbati trebuie sa-ti fie unu' mai drag decat celalalt trebuie sa faca unul mai mult decat cecalalt nu stiu exista lucruri care fac diferenta iar din doua iubiri identice. una e clar falsa!

| Pho3nix a răspuns:

Nu.
Doar pe una dintre ele o poti iubii.
Cealalta... e doar atractie.

| liveincolors a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, eu sunt de parere ca nu poti iubi 2 persoane in acelasi timp. Sau poate, dar nu cu aceeasi intensitate.

| NinaY a răspuns:

La fel nu cred, dar in acelasi timp cred ca da happy

| raisssa a răspuns:

Iubirea se manifesta ciudat uneori, dar nu cred ca e posibil sa iubesti chiar doua persoane in acelasi timp, la fel... posibil pe una sa o iubesti, ca urmare a unei relatii consolidate in timp, iar pentru cealalta sa simti doar o atractie, cativa fiori de indragostit, oricum ideea e ca nu poti iubi doua persoane la fel, in acelasi timp(scuze daca ma repet)happy

| Pufu a răspuns:

Poti iubi dar nu in acelasi mod.Nu poti avea pentru 2 persoane aceleasi sentimente.

| alexa_4370 a răspuns:

Eu cred. pentru ca am trecut prin asa ceva straight face

| Mozambic19 a răspuns:

Nu cred

| eu_9968 a răspuns:

Cred ca din moment ce iubb p cineva...pentru o alta persoana poti simti doar o atractie.am patit asa ceva. dar mi-a treqt repedewinking

| MosCraciun a răspuns:

Da, mama si tata.

| monikutzzza a răspuns:

Poti iubi o pers pe a doua doar o placi sau te simti atras de ia