| mario a întrebat:

Poti iubi doua persoane in acelasi timp?

5 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Poti iubi, numai ca forma de manifestare este alta! A nu se confunda cu dragostea, pasiunea si toate celelalte sentimente care le simti pentru sufletul pereche!

| Elena1234456 a răspuns:

Nu cred.Nu mai este sentimentul, este iluzia.

| DevilLife a răspuns:

Eu zic ca nu. poate pe una o iubesti cu adevarat si pe cealalta o placi un pic sau te atrage un aspect anume.eu cred ca aici e vorba de o confuzie a sentimentelor

| RUMBURAK a răspuns:

Da.nu la fel de tare dar poti fi la un moment dat nehotarat.eu as vrea sa le iubesc pe amandoua intr-o seara.as fi nehotarat intre o blonda si o bruneta. tu? ce ti-ar mai placea golanule!

| Alexxa_1747 a răspuns:

Mda...se mai intamplalaughing) insa nu e de binetongue