| mois a întrebat:

De ce unele femei care sunt bune la suflet,finute,destepte,constiincioase si cuminti (care nu sunt curve) sunt violate? iar femeile rele,curve, urate si fara bun simt sunt respectate?

15 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Eu am ciuda pe babele alea de 80 de ani care sint violate de vreun balaur care a baut peste masura.Am ciuda pe ele pentru ca, daca ar fi de acord, n-ar mai fi vorba de nici un viol.

| anonim_4396 a răspuns (pentru harciog):

Il plagiez pe "Cioran":da de unde stii tu ca babele ale nu au fost de acord? Ai tinut evidenta babelor calarite de "vreun balaur"? Poate ca s-au simtit violate numai cele nemultumite?

| harciog a răspuns (pentru anonim_4396):

Ultimele cercetari ale mele in domeniu au aratat ca babele se satura extrem de repede.La ultimele mele violuri stiu ca le-am chinuit cite trei ore, saracele, dadeam numai pe linga.La urma una mi-a zis foarte multumita cred;-Maica, apreciez gestul dar ajunge, te rog frumos.

| Hombre a răspuns (pentru harciog):

Pai normal ca se satura repede ca in loc sa le lovesti cu ce trebuie da-i cu talanga pana raman surde.laughing

| harciog a răspuns (pentru Hombre):

Si tu esti invidios acum... Unele m-au catalogat cu un actor de pe vremea lor, am uitat.Stai asa ca era vorba despre Rudolf Valentino.

| anonim_4396 a răspuns (pentru harciog):

Bag seama din ce chitai tu (parca harciogii chitae), ca ai apucaturi de "balaur" cu slabiciune la babe.Chestia cu datu pe alaturi mi-a amintit de o poveste cu Laky al meu, un boxer foarte frumos, pe care-l folseam si pe post de "armasar" pentru divele rasei sale.La inceput insa,pana s-a prins el cum e treaba,dadea mai mult pe alauri, asa ca musai trebuia sa i-o "directionam". Dupa aia, toul era OK. Ulterior, a devenit expert, nimerind-o chiar si atunci cand "doamnele"erau mai scunde.Deci,eu zic, ca asta-i spilul si la tine. Pune-le pe doritoare sa ti-o" directioneze".Iti urez "succesuri" in actvitatea de viitor si nu te chinuii sa-mi multumesti, ca am facut-o din altruism.

| Skylar a răspuns:

Legea compensatiei bro

| MagicSmile7 a răspuns:

1.Indivizii de aceeasi "marca" se respect intre ei. (nu ca ar fi o regula...)
2. Daca pacatul a devenit astazi o arta, de ce un violator n-ar avea simtul rafinat?
3.Ramane prima categorie drept victima, caci a 2-a categorie se face partasa la imoralitate.

| Woodenpints91 a răspuns:

Sunt şi ălea "rele, curve, urâte şi fără bun simţ" violate, doar că atunci nu prea se mai cheamă viol, victima fiind de multe ori de acord.

Şi orice violator care nu-i idiot ar alege să violeze o femeie care arată bine decât o curvă urâtă. Doar tot atâta puşcărie face în cazul in care este prins.

Excepţie fac babofilii din moldova pecare-i vezi la ştiri. Acolo victima trebuie să aibă un grad de rudenie cu violatorul şi în 90% din cazuri este omorâtă cu furcă/cuţit/secure, depinde de preferinţele fiecăruia, de violator.

| WR104 a răspuns:

Cred ca la intrebarea asta iti poate raspunde un violator profesionist.
Poti intreba pe cineva care face profile psihologice pentru acesti infractori sau chiar pe un simplu psiholog desi nu cred ca statisticile te confirma.
Succes!

| Musique a răspuns:

Poate pentru că pe alea nu le pot avea.E și ăstă un posibil răspuns.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Dar de unde stii tu? Ai tinut evidenta la toate femeile violate la nivel global? Arata-mi statisticile.

| WhatheWow a răspuns:

Poate ca sunt lipsite de perversitate si de aceea cad victime mai usor.

| Zatharra a răspuns:

Life isn't fair! Peace!

| th4inspiration a răspuns:

Ce intrebari filosofice si stiintifice avem aiciwinking Pai ce sa zic referitor la intrebare "extremele se atrag "