| HeiSuntNati a întrebat:

Credeti ca un baiat ar saruta o fata daca nu ar simti nimic pentru ea? Vreau sa isi dea cat mai multi cu parereabig grin

Răspuns Câştigător
| Vix999 a răspuns:

Da logic. Se poate saruta din plictiseala, din chef de a nu sta singur intr-o seara, ca sa faca o alta fata geloasa, dintr-o simpatie de moment, dintr-o stare de excitatie temporara, pentru a incerca sa ajunga mai departe etc.
Concluzia : DA, un baiat ar saruta o fata daca nu ar simti nimic pentru ea.

19 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca o saruta inseamna ca simte ceva pentru ea indiferent ca recunoaste sau nu

| aleexuţ a răspuns:

Sunt atatia tampiti la ora actuala, incat ar saruta si o necunoscuta doar din plictiseala.

| Ana_4223 a răspuns:

Pai sunt mai multe posibilitati:
1.Nu avea pe cine sa sarute si te-a gasit pe tine
2.Are un mic sentiment pentru tine
3.Din plictiseala
4.A fost un impuls, asa a siimtit el sa faca si asa a facut.
Totusi ar trebui sa il intrebi pe el, ca el stie cel mai bine il intrebi direct de ce te.a sarutat si astepti raspunsul, dar ii ceri sa fie sincer

| unknownn a răspuns:

Nu.

| raluk27 a răspuns:

Da, pentru ca spre deosebire de noi, ei nu amesteca lucrurile. Ei pot separa fetele in: just for fun si pentru relatii serioase. Deci da, pot saruta o fata pentru care nu simte nimic decat o eventuala atractie.

| NuMaContrazice a răspuns:

Un baiat ar saruta o fata din mai multe motive :
1.Pentru ca o iubeste.
2.Pentru ca e atras fizic de ea.
3.Accidental.

| HeiSuntNati explică (pentru NuMaContrazice):

Accidental nu prea credbig grin

| NuMaContrazice a răspuns (pentru HeiSuntNati):

Se mai intampla, chiar daca nu se poate numi un sarut adevarat, tot se pupa...laughing

| HeiSuntNati explică (pentru NuMaContrazice):

A fost sarut adevaratbig grin

| NoLiesJustLove a răspuns:

Depinde de baiat

| lolylolypops a răspuns:

Depinde de baiat,depinde de sarut,depinde cat a durat sarutul, depinde de cum arata fata si de ce simte el pentru ea.
Dar da, daca fata arata foarte bine si el a vrut sa o testeze, sa faca experimente pe ea si nu o iubeste cu adevarat, da o poate saruta!
Poate sa o sarute si ca sa-si bata joc de ea daca ea il iubeste si el nu pe ea! Sunt multe motive! Daca poti descrie mai mult"scena sarutului"imi pot da seama de mai multe! Cum a fost? A fost french kiss? A fost doar un pupic? A fost meduza? Cu limba? Depinde de sarut! Vreau mai multe detalii pentru ati putea raspunde mai clar la intrebare!

| mel24 a răspuns:

Eu cred ca da! si nu numai o fata, poate saruta 5 in aceeasi zi! happy

| MetalheadSatan666 a răspuns:

Da un baiat poate saruta o fata din diverse motive:
-Ca o iubeste;
-Ca este atras de ea (fizic);
-Poate a primit o provocare;
-poate a vrut sa faca pe cineva geloasa/gelos
-Din ambitie;
-Din greseala;
-etc
sunt multe altele.

| dracusorvoinic a răspuns:

Pai depinde ce interese are biatu. poate chiar tin la aceea fata sau poate vrea doar sa o f... deci depinde... funda:* big grin

| Sibbbbel a răspuns:

De ce nu il intrebi pe el asta?batting eyelashes Sauu..pana mea depinde ce intentii are cum am vazut si mai jos ..au dreptate...pot exista mai multe motive, exemplu : poate te place si a fost un fel de apropo sa-ti arate ca te place, poate pur si simplu, poate a fost vreun pariu/provocare, poate nu avea ce face si a vr sa se distreze putin si te-a gasit pe tine..sunt mai multe..acum depinde el.

| oanaonitza26 a răspuns:

Depinde de baiat. daca e genul mai romantic si sensibil nu ar faceo, dar daca e un smecher da cu siguranta

| eelyseess a răspuns:

Posibil. laughing

| 123mada456 a răspuns:

Pai in primul rand un baiat saruta o fata cand simte ceva pentru ea sau o simpatiseaza... in al doi-lea rand cand exista aceea atractie fizica si nimic altceva sau isi dorea sa o sarute de mai mult timp... sper ca te-am ajutat kiss!