| sym0nyck a întrebat:

Credeti ca un barbat poate iubi 2 femei in acelasi timp? sau invers. o femeie 2 barbati?thinking( si ma refer la o iubire cat de cat.serioasa)waiting

Răspuns Câştigător
| alexdad16 a răspuns:

Nu poti sa iubesti adevarat 2 femei...doar 1 este iubirea adevarata, la care tii din toata inima si nu cred ca poti imparti inima in 2...

13 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, eu cred ca se poate, dar pe unu tot mai mult il iubesti ca iubirea adevarata e doar una, dar se poate sa iubesti 2 persoane, desigur...

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu! Poate le iubeste in feluri diferite... Asa s-ar explica... dupa parerea mea acel "va iubesc pe amandoua la fel de mult" e... o lipsa de respect fata de acele femei... Daca iubesti o persoana... mult. o vezi doar pe ea... Nu mai vrei altceva...

| SweetCandy a răspuns:

In aceeasi masura poe amandoua...categoric nu... poate iubi 2 femei insa in feluri diferitehappy

Răspuns utilizator avertizat
| danutza a răspuns:

Nup doar pe una cealata e doar folosita straight face
parerea mea happy

| danutza a răspuns:

Cealalta *

| frumusica80 a răspuns:

Poi ati spun din exeperienta mea DA da unul nu a stiut sa ma pretuiasca prea mult si l-am ales pe celalalt acum as fericita si stiu ca am gresit ca am iubit 2 barbati deodata tot timpul cand se atampla asa ceva e bine sa iei o decizie pe loc si nu mai tz ca nu-i bine...pa pa

| byenkutzyk a răspuns:

Nu! Daca un barbat ar putea sa iubeasca doua femei in acelasi timp inseamna ca ar putea sa iubeasca si 3-4laughingDe ce nu?laughingDar nu! Nu se poate asa ceva!winking

| annda a răspuns:

Da sunt cazuri. big grin

| valy07kdpv a răspuns:

Da sunt cazury
yubyre adevarata dar cu alte conotatii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsul este DA, ai cum sa iubesti 2 femei/2 barbati in acelasi timp, dar diferit, pentru ca nu ai gasit barbatul sau femeia care sa-ti faca toate poftele si atunci cauti ca completezi "golul" sa poti umple ceea ce iti lipseste cu o alta persoana si sa te simti iubit /iubita in intregime,. dar niciodata nu o sa poti iubi in aceiasi masura 2 persoane.

| alexa_6551 a răspuns:

DA cu siguranta da. Am trait si eu (sau mai bine spus traiesc) aceasta experienta de 2 ani. E groaznic. Iubesc doi barbati in acelasi timp. Doar ca sunt cu unul intr-o relatie, cu celalalt am fost acum 4 ani, dar nu pot sa-l uit. Pot sa spun ca ii iubesc pe amandoi enorm, si e cam nasoala situatia.