| klaws007 a întrebat:

Un barbat poate iubi doua femei in acelasi timp?

Răspuns Câştigător
| Aleksandra07 a răspuns:

Probabil ca exista dar nu avem de unde sa stim sigur fiindca cel putin eu sunt de parere ca femeile chiar daca ar iubi 2 sau mai multi barbati nu cred ca ar arata asta

14 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Da, am mai auzit asta, de exemplu pe sotia o iubeste pentru unele calitati pe amanta pentru alte calitati.

| Kazimir a răspuns:

De ce mai întrebi când știi deja? Pun pariu că îți iubești și mâna stângă și pe-a dreaptă.

| ILoveMoon a răspuns:

Da, un barbat poate sa iubeasca doua femei dar poate numa una sa aleaga sau poate sa le piarda pe amandoua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cate goric. Dar nu in aceeasi masura.

| Hash001 a răspuns:

Nu totul e posibil. Pentru cei care pot exista MasterCard.

| simplej a răspuns:

Depinde ce fel de iubire.Sa le iubesti ca iti plac cum arata, asta se poate, dar sa le iubesti in sensul de dragoste, doar una. Pacat ca multi nu dau importanta iubirii de acest gen ci doar iubirii fizice( adica sa zicem am vazut o fata frumoasa ieri...vai ce-o iubesc..am vazut o fata frumoasa azi...vai ce-o iubesc si pe asta si tot asa laughing )

| Tataru_Ionut_1991 a răspuns:

O mama poate avea mai multi copii? normal ca da in ambele cazuri, fiecare dintre noi putem iubi 2 persoane deoarece la prima iubim o parte si la cea de'a doua persoana iubim completarea primei, ce are unu/a nu are cealalt/a

| fxdhtgdjj a răspuns:

Poate fi si cu 4 femei, dar iubi numai una...

| dany3lmihnea a răspuns:

Nu, doar se poate culca cu 2 sau mai multe, iubit e stupid spus daca introduci si a2a persoana.deci nu happy

| Bya69 a răspuns:

Nu poate... dar se poate face sex cu 2 in acelasi timphappy sper ca te.am ajutat... spor Funda?

| Aleksandra07 a răspuns:

De ce nu? Sunt f multi barbati care fac chestia asta.Si ni li se pare nimic anormal.

| klaws007 explică (pentru Aleksandra07):

Dar oare nu exista si femei care iubesc doi barbati in acelasi timp?

| Aleksandra07 a răspuns (pentru klaws007):

Probabil ca exista dar nu avem de unde sa stim sigur fiindca cel putin eu sunt de parere ca femeile chiar daca ar iubi 2 sau mai multi barbati nu cred ca ar arata asta