| darkderek a întrebat:

Credeti ca unei fete i-ar placea de un baiat care nu e in forma?(are 12 ani)

Răspuns Câştigător
| BubuuLinna a răspuns:

Ei biine eu cred ca i-ar placea tongue acum depinde si de fatawinking...

4 răspunsuri:
| Cypronge a răspuns:

La varsta de 12 ani o fetita trebuie sa se concentreze la copilaria sa si la bucuriile ce i le ofera varsta, si nu trebuie sa se gandeasca la baieti si aventuri la o varsta in care inca asteapta sa vina mos craciun.
Trebuie sa stii ca varsta de 12 ani e o varsta la care corpul si psihicul persoanei sunt intr-un stagiu de dezvoltare continua si trebuie lasate sa se dezvolte in ritm normal, adica nu te grabi sa cresti. Sincer mie nu imi vine sa cred cate persoane cu varstele cuprinse intre 11-14 ani posteaza intrebari despre sex si despre cum sa cucereasca o persoana cum sa fie atragatoare etc, Problema actuala in societatea noastra este ca orice copilas care are internet acasa, are si aces liber la milioane de pagini pornografice si ei vad cate ceva pe acolo, si le vin tot felul de idei, iar in timp ei nu vor mai putea face diferenta dintre film si realitate, viata reala si viata virtuala.
De asemenea anturajele influenteaza mult comportamentul unui copil, iar de multe ori intruo forma negativa.

| dRsClaud a răspuns:

Pai depinde cat are baiatul. daca are 15, 16, etc nu cred pentru ca nu il poate satisface ca pe una de varsta lui.

| Rony30 a răspuns:

Este posibil sar datora hormonilor sau poate respectiva fata vede ceva special la acel baiat

| darkderek explică:

Deshteptu' de prietenu meu are 12 ani si fata la fel