| Adi2209 a întrebat:

Voi ce credeti ca ii place unei fete cel mai mult la un baiat?

18 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Când acesta își permite să ia decizii de unul singur, să o critice sau să aibă păreri diferite. Fără să îi pese că ea n-ar mai vrea să îi vorbească, deoarece în cazul ăsta a scăpat de o idioată sau de ceva ce nu avea sens.

| RAY a răspuns:

Inalțimea categoric este primul lucru care conteaza cel mai mult,fața masculina lată, brațele musculoase,pieptul sa nu aiba burtică,ochii căprui, vocea groasă, penisul,nu există cel mai mult, o fată vrea totul la pachet, totul inclusiv, totul crează un corp de invidiat, atrăgător si sexy

| Mada1920 a răspuns (pentru RAY):

Descrierea ta este din povesti. Nici-o fata normala nu cauta pachetul complet.

| RAY a răspuns (pentru Mada1920):

Nu dar ati vrea sa aveti un asemenea barbat, cum sunt rari acest tip de barbati va compromiteti cu barbati care nu sunt ca ala, in usa 50 de milioane de femei sunt singure si viseaza la fat frumos nu vb din basme

| Mada1920 a răspuns (pentru RAY):

Si barbatii sunt la fel stai tu linistit.

| RAY a răspuns (pentru Mada1920):

Din ceea ce am vazut eu da au pretenti chiar foarte mari, vad baieti de nota 5 care vor fete de nota 10, dar nu-mi place ca spuneti ca sufletul conteaza aia e o mare minciuna

| Emilian65 a răspuns:

Ce are in pantaloni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti pot da un singur raspuns, pentrru ca imi plac o gramada de lucruri: ochii, gatul, ceafa, zambetul, picioarele(daca sunt slabe si lucrate), vocea, felul cum ma priveste, sinceritatea, inteligenta, felul cum se imbraca, calmul de care da dovada in situatii neplacute si cu siguranta ca lista poate continua.

| LexiEla a răspuns:

Cel mai mult (dupa aspectul fizic) cred ca este zambetul. In general zona gurii

| RAY a răspuns (pentru LexiEla):

LexiEla a evaluat răspunsul tău Inalțimea categoric este primul lucru... ca fiind şi eronat.
hai serios voi fetele preferati pitici ca sa inteleg, ce rost are sa tot mintiti ca fizicul nu conteaza cand se vede ca ba da conteaza plus ca exista si renumita zona prieteniei

| LexiEla a răspuns (pentru RAY):

Evaluarea a fost data pentru resrul raspunsului. Adica de unde pana unde ochii caprui si bratele lucrate sunt o conditie obligatorie pentru "in general"?

| RAY a răspuns (pentru LexiEla):

Din moment ce majoritatea avem ochii caprui asta nu dovedeste ca gena ochiilor caprui a fost transmisa mai mereu? banuiesc ca va plac aia care au brate de bebelus fi serioasa, ce fata nu e fericita sa fie stransa in brate de un barbat musculos, puternic, repet nu doar un singur lucru conteaza si totul

| RAY a răspuns (pentru LexiEla):

Nu doar ochii conteaza sau bratele musculoase,poate sa fie pitic,urat cu ochii caprui si musculos va avea slabe sanse de reproducere, in fapt toate studile indica ceva inaltimea este nr in baza preferintelor si femeile selecteaza barbati in functie de ciclul menstrual, la menstruatie prefera fetele feminine iar la ovulatie prefera fetele masculine de macho, un alt studiu a dovedit ca dupa ce femeile au renuntat la anticeptionale ele numai regaseau partenerul lor atragator, sunt studi facute pe multe fete/femei, in fapt femeile au fantezi sexuale cu mai putin de 10% din barbati nicidecum cu cei care au o relatie, vezi filmul cele 50 de umbre intunecate care e foarte popular pentru femei

| Roxette99 a răspuns:

Sinceritatea

| NutellaLover24352 a răspuns:

O sa iti spun ce imi place mie, personal, la un baiat. Deci...
Mi-ar placea sa poarte ochelari (ma rog, asta e o fita de a mea), sa aiba ochii de ce culoare o vrea el, sa arate cum o vrea el (ma rog, nici boschetar), sa citeasca, sa se uite la seriale, sa ii placa sa faca fotografii, sa fie bun la matematica (tot o fita, dar din moment ce eu sunt bata...), sa nu se enerveze din orice nimicuri (pentru ca eu ma enervez), etc. Nu tot tine de infatisare, dupa cum vezi. Tine de personalitate, nu cum zic altii.

| RAY a răspuns (pentru NutellaLover24352):

Prima impresie este aspectul fizic, http://media.tumblr.com/tumblr_ln7yo0CrAH1qfc0eu.png daca acest baiat ar fi cum scrii acolo ai sta cu el? fi sincera

| NutellaLover24352 a răspuns (pentru RAY):

Nu, intr-adevar. Insa nu cred ca e nici cazul tau, nici cazul persoanei care a pus intrebarea. Persoana din linkul pe care mi l-ai trimis isi poate repara dantura si, eventual, isi schimba rama de la ochelari. BOOM! O schimbare toatala.

| RAY a răspuns (pentru NutellaLover24352):

Asta e partea a doua, eu vb de cum arata acum