| PiShOiAsh a întrebat:

Credeti ca zodia berbec este compatibila cu zodia pesti? eu sunt berbec iar iubitul meu este pesti... si ne intelegem destul de bine de 5 luni... oare o sa mearga si mai departe?thinking

Răspuns Câştigător
| alllexa a răspuns:

Hai sa fim seriosi, tu chiar crezi in zodii? daca exista intelegere si comunicare ce rost are compatibilitatea zodiilor. Destinul nu tine cont de zodie. Atunci cand te indragostesti de o persoana nu cred ca mergi si ii spui " tu ce zodie esti? ", si daca zodia lui nu e compatibila cu a ta ce faci? ii spui inimii sa nu mai il iubeasca ca nu sunteti compatibili?hee hee.

| PiShOiAsh explică (pentru alllexa):

Ai dreptate dar vroiam numa asa sa stiu ca oricum nu schimba cu nimic relatia dintre noihappy

6 răspunsuri:
| Hpzox a răspuns:

Ce crezi ca Racul e compatibil cu berbecul laughing si uite ca suntem impreuna de 3 ani...nu dau atentie zodiiei.

PESTI: Imaginativ, psihic, artistic, sensibil
BERBEC: Independent, nerabdator, entuziast

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca iti zic ca cele doua zodii nu sunt compatibile maine ii dai papucii?

| costellodonatz a răspuns:

Cunosc un baiat in zodia pesti care a ajuns la puscarie. Deci nu cred ca compatibil cu tine.

| Covache_Razvan_1981 a răspuns:

Ma voi sunteti bolnavi de autism ce dracului credeti in zodii eu is pesti si am stat cu aproape toate zodiile si cu toate m-am inteles bine ...mda copiii astia cu zodiile lor batute in cap.

| Bianca0007 a răspuns:

Conform revistei bravo girl "s-ar putea sa mearga", dar parerea mea e ca tot ce conteaza e daca tu il placi si va intelegeti