| ℓσνє a întrebat:

Credeti ca eu ( sunt zodia berbec ) sunt compatibila cu un nativ din varsator (baiatul de care imi place )?

Răspuns Câştigător
| Dizzч a răspuns:

Nu'ti recomand sa iti traiesti viata dupa chestiile astea cu zodiile sau chestii de genul ptc e o mare prostie si pierdere de timp!happy
Conteaza doar cum va intelegeti voi si sa aveti incredere...restul se poate construi in timp'.happy

5 răspunsuri:
| AnonimuszWss a răspuns:

Nu prea conteaza zodiile, conteaza cum va inteletihee hee Eu sunt baiat varsator si niciodata nu m-am interesat de zodii sau alte chestii despre prieteni sau prietene big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da' chiar nu conteaza zodia! Zodiile sunt superstitii.Doar nu sunt 12 feluri de oameni pe planeta.

| Vibrations a răspuns:

Nu te mai lua dupa zodii. Daca cunosti un tip si te intelegi perfect cu el, apoi aflii ca e nu stiu ce zodie, care in horoscop zice ca nu e compatibila cu berbec, ce faci? te desparti de el? Lasa-le dracu de zodii ca sunt irelevante

Răspuns utilizator avertizat
| sgeo23 a răspuns:

Nu,dar esti compatibila cu succes cu idiotenia si prostia daca vrezi in cacaturile astea de zodii!