| Lexiiii a întrebat:

Credeti daca o persoana va este destinata va fi pana la urma a voastra? Chiar daca va despartiti?

16 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Ce destinat mai? daca iubesti pe cineva incearca sa faci tot posibilul sa o tii langa tine

| wolder a răspuns:

Nu cred in lucruri de genul asta, poate ne este predestinat sa fim cu mai multe persoane...

| neutrino a răspuns:

Acestea sunt iluzii de adolescent/a.

| Lexiiii explică (pentru neutrino):

Nu cred ca sunt iluzii, pur si simplu era o intrebarewinking

| neutrino a răspuns (pentru Lexiiii):

Mi-am spus doar parerea.

| Azµre a răspuns:

Nu cred în destin, destinul și-l face omul cu mâna lui. Dacă eu mi-am propus ca acea persoană să fie a mea, aș ține să fie și să rămână, aș face orice e posibil pentru asta.

| Oana92 a răspuns:

Da, cred in destin si in suflete pereche:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te iubeste veti fi impreuna, indiferent de cate ori v-ati despartit

| IREros a răspuns:

Nu cred in destin, intotdeauna am crezut ca destinul ni-l facem singuri. Este posibil sa realizati ca v-ati despartit dintr-o prostie sa va impacati si sa va iubiti pana la adanci batranete, dar nu te imbata cu apa calda, nu a fost destinullaughing. Eu m-am iubit cu o fata 5 ani, dupa ce m-am despartit de ea (iubind foarte mult acea persoana), am tot sperat timp de 3 ani ca intr-o zi vom fi iar impreuna, si nu m-am putut atinge de nimeni. Acum cred ca am pierdut 3 ani din viatahappy deci treci peste sfatul meu, cat mai repede.

| matesanosa a răspuns:

Daca crezi in destin si soarta da! eu nu cred in ele cred doar in mine.winking!

| Stanciu_Anees_1986 a răspuns:

Nu neparat, dupa despartire lucrurie ar putea lua o alta intorsatura, sa considerati ca e mai bine fara acea perosana si sa nu o mai vrei inapoi in viata ta, chiar daca ai avut un moment cand credeai ca e suta la suta jumatatea ta...

| bluedeyutssa a răspuns:

Da,daca e sa fie asa va fi si cred asta cu tot sufletul meu pentru ca mi s-a intamplat oarecum ceva de genul asta...
Cunosc un baiat extraordinar cu un caracter cu adevarat special, ne cunoastem de 2 ani si s'au intamplat multe lucruri care ne'au tot despartit, au fost luni intregi in care nu am vorbit si intr'un final tot impreuna ajungeam.

| flippy94 a răspuns:

Da tongue si eu m-am gandit de multe ori ca persoana cu carre eram, e jumatetea mea pentru totdeauna, dar nu e asa, persoana care e menita sa fie cu tine, va fi tongue indiferent daca e o persoana cuu care ai mai fost sau o persoana pe care inca nici nu o cunosti

| day16 a răspuns:

Daca iti este destinata, cu siguranta! Poate acum nu era momentul pentru voi, nu erati pregatiti pentru o relatie mai serioasa. Uite exemplul Aneimaria Prodan, a fost cu Reghe in tinerete, s-au despartit, dar acum sunt din nou impreuna, desi amandoi au fost casatoriti cu alte persoane.

| tinutzamariutza a răspuns:

Da,cred ca daca va despartiti oricum ramine ceva miraculos intre voi, daca sunteti destinati unul pentru altul atunci veti ramine o persoana deosebita pentru cealalta.

| Cosmina23553 a răspuns:

Nu. big grin Destinul ti`l faci singur.