| ioanalexandru a întrebat:

Credeti in destin?
argumentati-va raspunsul!
daca se poate sa-mi spuneti si varsta voastra, ar fi perfect.

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Nu stiu cu ce te ajuta varsta mea.( in fine, fac 14 ani)
Cred in destin in unele situatii, in unele momente, dar asta se poate schimba in cateva secunde. Sunt indecisa in ceea ce priveste asta. Dar daca te ajuta cu ceva, in momentul de fata cred.

3 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Eu nu cred neaparat in destin cred ca fiecare om e "programat"sa ii se intample unele lucruri sa aiba unele trairi.Adica mai concis un om nu face la intamplare lucurile care le face.(Parere propie Florin Diablo 16 ani)

| Negative a răspuns:

Eu nu cred in nimic de genul ăsta, adică de ce să existe destin? Eu îmi fac totul cu mâna mea. Până si norocul mi-l fac singur.Succes!

| ahri a răspuns:

Pentru a raspunde la intrebare trebuie sa incep tot cu o intrebare.In ce context pui intrebarea asta? P.S.:am ceva cunostinte in domeniul asta.