| WolfGhost a întrebat:

Credeti in dragoste adevarata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cica regiunea unde e iubirea e indentica unde e regiunea recompenselor, desigur ca cred pentru ca se poate dovedi asta stiintific, daca vorbesti de iubire pe viata nu cred sau in sinceritate, incredere feminina nu cred, regiunea aia e activa cand manci ceva dulce apoi manci iar ceva dulce, cocaina are acelasi efect ca dragostea, din pacate da o obsesie compulsiva, dependenta emotionala, adica nu tigarile sunt dependente de tine tu de ele ca exemplu sau alcoolul

| gemeni6226 a răspuns:

Da,dar se intimpla foarte rar.

| Felys a răspuns:

Doar pentru perioade scurte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traiesc dragostea adevarata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai rar in zilele noastre

| WolfGhost explică:

Ray, explica-mi. Nu exista femei de incredere sau sincere? De ce crezi asta?!
Iubirea nu cred ca are legatura cu stiinta.

| RAY a răspuns (pentru WolfGhost):

Eu vorbesc din experienta personala atat,cum fiecare vede viata diferit inseamna ca adevarul e impartiti pe o realitate compusa din multiple realitati ca in matrix ceva de genu,cum realitatea mea poate fi extrem de diferita de a ta nu inseamna ca trebuie sa fi in realitatea mea, daca eram fata erau sanse sa spun la fel despre baieti, eu incerc sa spun la fel despre toata lumea sa imi impart realitatile si sa creez una reala, imi place stiinta mult si cred ca iubirea tine de intelegerea minti umane, stiinta este descoperirea noastra ca oamenii, naturii