| Lilia2621 a întrebat:

Credeti in dragoste la prima vedere?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am crezut destul pana acum, e o mare prostie si pierdere de timp.

| BlancaFantasma a răspuns:

Da cred in dragostea la prima vederelove struck nu mi s`a intamplat niciodata dar sper ca odata si odata o sa ma intragostesc si eu la prima vederelove struck tu crezi?

| Daysukki a răspuns:

Pai nu pot sa spun ca intr-adevar cred dar mi s-a intamplat o data si era sa intru intr-un gard sad

| Nebuneală a răspuns:

Dahappy totu' e posibilbig grin

| jasmine73 a răspuns:

Oh! yes, yes
eu traiesc una de sapte ani, e trasnet, magic, fluturasi in stomac cand il auzi, cand il intalnesti, dorinta, intelegere, ajutor, sprijin, completare, intelegere din priviri, telepatia de a scrie un sms in acelasi timp-magnific
dar momentul nu-l decidem noi, doar asteptam sa se intample, iti doresc sa cunosti aceste sentimente, sunt fericita sincer

| Comatose a răspuns:

Da.chiar am avut parte, dar nu a tinut mult.

| Niros19 a răspuns:

Eu cred

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Da daca esti orb laughing

| ravyALEX a răspuns:

Da eu cred

| JaJe a răspuns:

Da, cred la dragostea la prima vedere, sunt impreuna cu prietena mea de 3 ani de zile si o iubesc la fel de mult ca in prima zi cand am cunoscut-o. :-)

| OanaBoni a răspuns:

Nup...Dap...nu stiu, funda?