| monykutza a întrebat:

Credeti in dragoste la prima vedere? eu nu stiu ce sa cred.

Răspuns Câştigător
| WeaponGirl a răspuns:

Eu consider ca nu exista,,dragoste la prima vedere,,
Exista atractia aia, acel ceva ce practic te inebuneste la prima vedere a unei persoane, sex appeal-ul acela dar...asta nu e dragostehappy
Dragostea implica mult mai mult decat o simpla vedere, trebuie demonstrata, simtita si e nevoie de timp ca sa-ti dai seama de dragostea adevarata.
Parerea mea tongue

7 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Eu cred in sex la prima vederelove struck

| MaDeclarFan a răspuns:

Eu cred in ea, si chiar am trait-o tim de 2 ani si cateva luni.A fost nevoie doar de o singura privire si ne-am indragostit unul de altul

| zăGhost a răspuns:

Perfect de acord cu Andreea.
La "prima vedere" e numai atractia, dar degeaba, ea nu genereaza o relatie daca cei 2 n-au in comun nimic.

| misell0022 a răspuns:

Eu unul cred,am vazut o fata care era vanzatoare in magazin si m-am indragostit pe loc de ea,tin sa precizez k nu am stiut ce e dragostea pana la ea, eu sunt mai afemeiat, umblam cu 2 3deodata,a doua zi m-am dus la ea si am vb cu ea,ea avea pe cineva,si eu umblam cu trei fete,i-am zis sa renunte la el k renunt si eu la celelalte,asa am facut eu cel putin k ea tot cu el a ramas in cele din urma,da o meritam k nu am stiut sa respect fetele si le-am facut sa sufere,acum inca mai sufar eu,deci, da, exista dragoste la prima vedere da nu asa cum ma asteptam, fericiti pana la adanci batraneti

| alexandru921994 a răspuns:

Dragostea la prima vedere exista! mai ales cand suntem copii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista " dragoste la prima vedere ". S-a dovedit ca este o atractie foarte puternica.

| Tzuna a răspuns:

Sa tio mai trec odata prin gura? sau esti sigura deja?