| getutza_6322 a întrebat:

Credeti in dragoste la prima vedere????????

14 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Da, insa nu mi s-a intimplat niciodata, dar am auzit de astfel de cazuri, insa trebuie sa atragem atentia ca chestia asta era valabila cu ani in urma, cu perversitatea tinerilor din ziua de astazi cam nu stiu daca e posibil asa ceva. E foarte greu sa gasesti persoana in care poti sa ai incredere pentru toata viata.

| simoSTAR a răspuns:

Da... mi s-a intamplat dar nu m-a tinut niciodata mult big grin

| Cryssy a răspuns:

Cred foarte putin. mie nu mi s-a intamplat niciodata.adica eu cred ca la prima vedere exista atractie, dar dragoste in adevaratul sens al cuvantului.nu prea...Insa cunosc destule cazuri...

| marsy a răspuns:

Dea. desigur. love struck

| Encore a răspuns:

Da cred ca da; D

| daniDeeDee a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaa! love struck

| nutzu' a răspuns:

Da... dar daca nu merge mai trec o data... laughing

| gabriela_7862 a răspuns:

Dragoste...nu, poate atractie. dragostea este un sentiment care se formeaza in timp, nu poti iubi o persoana pe care abia ai vazut-o, poate doar sa te simti atras de ea sau s-o simpatizezi.

| daniela_1443 a răspuns:

Da tio spun din propria experienta, actualmente este sotul meu, dar depinde si de persoana pe care o vezi la prima vedere.

| Justmeee a răspuns:

Da eu cred...pentru k mi s-a intamplat...am simtit asta pe propria-mi piele... e foarte frumos... e un sentiment placut...in momentul acesta sunt indragostita tot de acest baiat care mi-a furat privirea si inima(poate vorbesc prea sentimental)...cand l-am vazut prima data avea prietena(prietena lui fiind una dintre prietenele mele)...si sincer si eu cred ca simte acelasi lucru pentru mine... poate va intrebati d c sunt atat de sigura:pentru ca imi arunca priviri k si cum mi-ar arata k ma vrea ...mai pe scurt...imi da tote semnele k i-ar placea de mine...deja deviez de la subiect...imi cer scuze...revenind la intrebarea ta:da cred in dragoste la prima vedere si cred ca ar trebui sa crezi si tubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. trebuie macar o a 2 vederehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu mai cred in nici un fel de dragoste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar cei romantici...In cazul meu este exclus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.
Cum vine...asa se duce!