| Adrian1997 a întrebat:

Credeti in noroc? Norocul ti l faci tu sau te nasti cu el?

Răspuns Câştigător
| olinka_1152 a răspuns:

Buna intrebare! da altii spun ca te nasti cu noroc,sau de exemplu altii mai spun cum tii soarta,da e corect si asa,,dar nu trebuie sa ne bazam anume pe asta,,daca dorim sa avem o viata frumoasa, atunci trebuie si sa lupti pentru ea,,, ca cum iti astern asa si dormi,,,

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Noroc ai atunci cand iti cade e pe neasteptate.

| TitiDrLove a răspuns:

Eu sincer nu sunt o persoana prea norocoasa... dar cred ca in momentul in care muncesti poti sa ajungi ceea ce vrei si fara sa doresti(noroc in cariera). noroc in dragoste.depinde de felul de a te purta. iar in norocul de a castiga la loto.asta nu stiu ce sa zic. laughing
funda?happy

| Radu18 a răspuns:

Norocul nu ti-l faci, cred in noroc si sincer cateodata trebuie sa ai si putin norocwinking

| ShadowAngel a răspuns:

Norocul e o curva...te culci cu ea stiind ca o ai in pat si dimineata dispare! asa e si el