| AmandytaErhan a întrebat:

Ai facut vreodata o vraja care a functionat?

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Idk007 a răspuns:

Marurizeaza-te.

| positivity a răspuns:

Nu cred în magie!

| AmandytaErhan explică:

O haideti, linistiti-va ca n-am zis eu ca vreau sa incerc. Nici eu n-am vazut vo data cineva sa faca vraji sau vraji utile de aia si ma intreb, este ceva in toata povestea asta?
Marog, se pare ca nu-i.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, am muncit pentru bani, unii sa stii, chiar cred ca e o vraja munca.

| andri22 a răspuns:

Nu dar mi-am dorit ceva care s-a implinit iar asta pentru mine a fost un soc pentru ca nu eram capabila sa cred asa ceva credeam ca poate visez dar nu era realitate acest "vis:", s-a implinit!

| Ivanovicius a răspuns:

NU sunt superstitios si nu cred in aceste chestii. M-am rugat la Dumnezeu de cate ori am avut nevoie si m-a ajutat intr-un fel sau altul!

| HenkyPenky a răspuns:

Personal cred in farmece, am avut experiente urate, dar nu, nu genul de vraji din filme sau mai stiu eu ce.Plus de asta cand spun farmece nu ma refer la faptul ca zice o cioara 3 cuvinte si aia e, e ceva mai complex sa zic asa laughing

| Lovee18 a răspuns:

Nu poate nimeni sa faca vraji ..bine poate doar unele vrajitoare dar nu sa zboare pe maturi sau ceva de genul..asa ca stai linistit/a nu face nimrni vraji fara sa faci si tu adica niciodata.

| Glsukab a răspuns:

Sa va spun eu ceva, nu poate nimeni sa faca vraji credeti voi sunt multe chestii pe care nu le stiti, si nu doar vrajitoarele pot sa le faca, sunt tiganci care se dau drept vrajitoare dar care habar nu au sa faca o vraja. Nu am facut si nu am sa fac vreodata asa ceva bunica mea mi-a povestit despre consatene care ar sti sa faca vraji. Daca vrei sa iti povestesc mai multe da-mi un mesaj privat si iti povestesc dar te avertizez nu sunt chestii de care ai vrea sa stii

| zidarcristi a răspuns (pentru Glsukab):

Eu vreau da-mi id de mess

| Glsukab a răspuns (pentru zidarcristi):

R_vitelaru imi dai un buzz si o sa iti povestesc tot ce stiu despre astea

| Moonshine a răspuns:

Da,am transformat o broasca intr-o printesa, si practic a functionat.

| anniemickey a răspuns:

Nu niciodata, mi se pare o intrebare stupida... logic ca nu